Поділили очки в Олександрії

ФК «Олександрія» – «Ворскла» (Полтава) – 1:1
Голи: Мягков, 18 – Шиндер, 78.

«Ворскла»: Богуш, Турсунов (Бараннік, 77), Дитятьєв, Сапай, Чеснаков, Шиндер, Ткачук, Громов, Скляр (Бартулович, 46), Даллку, Сімінін.

Суперники почали матч із розвідки, яка тривала до 17-ї хвилини, коли господарі провели першу небезпечну атаку. А за мить гравці ФК «Олександрія» отримали право на перший кутовий. Після навісу в район 11-метрової позначки головою пробивав Басов, м’яч відрикошетив від захисника на хід Мягкову. Той без роздумів пробив низом, постріл вийшов сильним і дуже складним для голкіпера. Перед Богушем було скупчення своїх і чужих футболістів, момент удару воротар не бачив і зреагувати на м’яч не встиг – 1:0.

Не можна сказати, що полтавці кинулися відіграватися, господарі й далі більше володіли м’ячем. Тільки перед самим свистком на перерву «Ворскла» створила свій перший гольовий момент. Після розіграшу кутового Шиндер пробив головою м’яч, який летів прямо в кут, і тільки відчайдушний кидок Леванідова врятував олександрійців.

Другий тайм почався з хорошого удару Чеснакова, після розмашистої атаки гостей господарів знову виручив голкіпер. «Ворскла» захопила ініціативу і, попри старання, утримати переможний рахунок господарі поля не змогли: вирішальним стала виконавська майстерність двох гравців полтавців. Громов зробив відмінну м’яку передачу на хід Шиндеру, форвард вирвався на оперативний простір і відразу після відскоку м’яча від газону пробив по воротах. Леванідов скластися не встиг і пропустив м'яч у свій ближній кут – 1:1. Кінцівка вийшла неймовірно напруженою, могла вирвати перемогу як одна команда, так і інша. Нічию можна назвати справедливим підсумком зустрічі.

Результати інших матчів 13 туру Прем'єр-ліги України 2015/16: «Зоря» – «Шахтар» – 1:7, «Олімпік» – «Дніпро» – 1:1, «Динамо» – «Металіст» – 2:0, «Карпати» – «Металург» З – 1:0, «Чорноморець» – «Сталь» Д – 1:1, «Волинь» – «Говерла» – 0:0.