10 грудня 2018 • № 49 (1533)

На призи знаменитого земляка-олімпійця

У приміщенні легкоатлетичного манежу полтавської ДЮСШ №5 відбувся відкритий обласний легкоатлетичний турнір на призи заслуженого майстра спорту СРСР, срібного призера Олімпійських ігор Леоніда Бартенєва. У змаганнях узяло участь близько 300 юнаків та дівчат з Полтавської та Чернігівської областей 1998–1999 р. н. та 2000 р. н. і молодші. Змагання проводилися з бігу на 60, 300, 800, 1500, 60 м з бар’єрами, стрибках у висоту та довжину, потрійному стрибку та естафетному бігу.

Найспритнішими в бігу на 60 м стали вихованки Полтавської ДЮСШ №1 Ольга Золотар (молодший вік) та Діана Шишигіна (старший вік). У забігу на 300 м серед старших юнаків на п’єдестал зійшли полтавці Павло Павленко та Валерій Буян, які посіли друге та третє місця відповідно. На дистанціях 800 та 1500 метрів переважно брали участь господарі, тому практично всі нагороди саме в них. В естафеті також упевнену перемогу здобули полтавські легкоатлети.

Командний залік хоча й не вираховувався, але до трійки команд, які здобули найбільше нагород, увійшли Полтава, Кременчук та Прилуки.

Усі переможці й призери змагань нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками від Полтавського обласного відділення НОК України. Співорганізатором змагань виступила Полтавська обласна федерація легкої атлетики.