23 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

2016-й — рік Вогняної Мавпи. Що переможе: авантюризм чи здоровий глузд?

Господарем року, що наближається, стане непередбачувана, енергійна, грайлива, але уперта й вельми непосидюча тваринка, яка розриватиметься перед одвічною для всіх Мавпочок дилемою: вона все ж таки розумна чи красива?

Та якщо цілком серйозно, то 2016-й – це рік нових перспектив. Практично будь-яка справа приречена на успіх. Усі знаки зодіаку почнуть активно робити кар’єру, але при цьому не виключені ризиковані операції, шахрайство і проблеми із законом, попереджають астрологи. Тож не порушуйте законодавства, не довіряйте випадковим знайомим, а також будьте чесні з колегами та рідними. 2016-й – час руху і змін, подорожей, змін на роботі й в особистому житті. Марс і Сатурн будуть особливо прихильні до тих, хто спрямує енергію в корисне русло: спорт, роботу по дому, допомогу ближньому. Крім цього, новий рік в особистому плані обіцяє бути роком кохання. Нові знайомства і легкий флірт міцно ввійдуть у життя майже всіх знаків зодіаку. Одинаки знайдуть собі пару, закохані підуть під вінець, стосунки в родині будуть міцними й романтичними.

Також намагаймося не нервувати і гостро не реагувати на ті трагічні події в державі і світі, що їх нам залишає у спадок Дерев’яна Вівця, а спробувати більш філософськи сприймати життя, не засмучуватися через дрібниці й діяти, спрямовуючи свої зусилля на позитивні зміни. А вони, як стверджує більшість вітчизняних і зарубіжних астрологів, неминучі.

У цьому номері «ПВ» ми розкажемо, що зорі віщують на 2016 рік Овнам і Тельцям. У наступних випусках читайте про інші знаки зодіаку.

Навіть дещо розчарувавшись в астрологічних прогнозах на минулий рік, ми все одно (надія на краще змушує багатьох із нас ще й ще раз наступати на ті самі граблі!) щороку вперто читаємо чергові передрікання астрологів, екстрасенсів, нумерологів тощо. Тож, як і торік (у дещо зміненому підході до теми) ми пропонуємо нашим читачам – представникам кожного знаку зодіаку – персональний астропрогноз.

І нехай все гарне справдиться!


Овен


Важливими темами для Овнів у 2016-му стане кар'єрна самореалізація, партнерські відносини. Вони переосмислять своє ставлення до роботи, намагаючись знайти для себе ту сферу діяльності, яка приноситиме не тільки гроші, а й задоволення. Пошуки свого покликання, що почалися у деяких представників цього знаку торік, триватимуть. Проходження Сатурна по сектору гороскопа, пов'язаного з релігією і світоглядом, змусить Овнів стати дисциплінованішими і відповідальнішими. Чимало з них захопляться езотерикою, вивченням культур інших країн, визначаться зі своїми релігійними переконаннями. І, до речі, саме це може допомогти їм досягти нових кар'єрних висот у першій половині року. Однак на період з квітня по червень не варто планувати радикальних змін. У цей час будьте обережними в закордонних поїздках.

Починаючи з вересня, більше уваги зосередьте на особистому житті. Проходження Юпітера по сектору гороскопа, пов'язаному з партнерством, може принести в життя Овнів захоплюючий роман з іноземцем. Осінь – вдалий час і для укладання будь-яких угод, договорів. Контакти із закордоном нині матимуть величезний позитивний вплив на їхнє життя.

Любов, сім'я

Протягом перших місяців року інтимне життя Овнів буквально кипітиме! Можливі короткострокові стосунки, засновані виключно на чуттєвому тяжінні. Пари відкриють для себе нові, ще незвідані, сторінки «Камасутри». У період із середини весни до початку літа варто бути обережнішими, відстоюючи свою точку зору у сварках з коханою людиною: вона може неправильно зрозуміти слова занадто палкого і нестримного супутника життя. Особливо варто уникати конфліктів на тему релігії і політики. Осінь і зима стануть одним із найщасливих періодів у особистому житті представників цього знаку за останні роки. Можливий початок якогось великого проекту, з яким Овнам допоможе кохана людина. Будь-яке співробітництво зміцнить ваші стосунки.

Гроші, фінанси

У фінансовій сфері не варто чекати сюрпризів: доходи залишаться приблизно на торішньому рівні. Наприкінці квітня варто бути обережнішими в спілкуванні з партнером і близькими людьми на тему грошей. Не варто давати в борг: занадто великий ризик назавжди втратити свої заощадження. Зірки рекомендують звернути увагу на травень. У цьому місяці прохання про підвищення зарплати неодмінно увінчається успіхом. Можливий також початок свого бізнесу, який принесе гарний прибуток. У жовтні зірки можуть порадувати надходженням грошей з незвичайного джерела – приміром, через отримання спадщини.

Кар'єра, робота

Перші місяці року – вдалий час для тих, хто працює на себе. Несподівана ділова пропозиція з-за кордону відкриє перед вами нові перспективи. З кінця березня до середини серпня варто дещо зменшити темп і присвятити час аналізу помилок минулого. Тим, хто працює в компаніях, зірки рекомендують уникати конфліктів з начальством протягом першого півріччя. Ініціативу варто тимчасово відкласти до другої частини року. Бос зараз більше оцінить ваші терплячість і відданість. Необхідно звернути особливу увагу на осінь і зиму. Партнерські контакти, зав'язані в цей час, можуть відчутно допомогти Овнам у їх просуванні кар'єрними сходами. В останні кілька місяців року можливий спільний старт ще одного, але великого бізнесового проекту, про який Овни раніше могли тільки мріяти.

Тотем Овна – Їжак (21 березня – 19 квітня)

За давньою зороастрійською астрологією Їжак хоробрий, рішучий, просвітлює темряву. Він справді колючий, різкий, гострий. Кожна голка Їжака символізує предка, що допомагає людині боротися зі злом. Перед людиною, народженою в цей період часу, в загостреній формі стоїть проблема минулого, захисту традицій, спроможність розв’язувати будь-яку заплутану ситуацію, дотримання закону предків. Ідучи цим шляхом, виявляючи хоробрість, Овен дістає захист Світлих сил. В іншому разі його покровитель – священний Їжак – втрачає колючки і стає беззахисним.

Телець


Грядущий рік готує багато змін для представників цього знаку. Більшість із них стосуватимуться філософського пере-осмислення свого життя і місця в ньому. Не виключено захоплення магією, окультизмом, екзотичними релігіями. У першій половині року актуальною буде тема творчості і дітей. Однак зірки радять бути обачнішими і розраховувати винятково на себе в якихось творчих проектах. Ті з них, які були зав'язані на чужих фінансах, можуть провалитися через несприятливий аспект Сатурна. Значущою подією першого півріччя стане повернення у видноколо представників цього знаку партнерів з минулого в травні або червні. Хтось із Тельців залишатиметься просто друзями, а хтось вступить у пристрасний зв'язок.

У другій половині року, особливо протягом останніх місяців, Тельців може чекати приголомшливий успіх у кар'єрі. Завдяки гармонійним аспектам Юпітера, який проходитиме через сектор вашого гороскопа, відповідального за найману працю, Тельці будуть гідно оцінені у своєму робочому колективі. У цьому їм посприяють друзі.

Любов, сім'я

Перша половина року обіцяє багато подій в особистому житті. Деякі пари переживуть кризу через різний світогляд чи спірні питання, що стосуються чужих грошей, наприклад, спадщини. Однак цей сімейний «землетрус» піде тільки на користь. Тельці й Телички, яким судилося бути разом зі своїми половинками, зміцнять своє кохання. І ті, що все ж розпрощаються зі своїми партнерами, незабаром зустрінуть свою людину. Найсприятливіший час для нових знайомств – червень і липень. Дехто поновить зв’язки зі своїми колишніми коханими. У другому півріччі зірки подарують Тельцям можливість насолодитися стабільністю у стосунках. Однак у жовтні варто побоюватися виникнення якоїсь надзвичайної спокуси для одного з представників цього знаку, який може бути небезпечний для родинних або любовних стосунків.

Гроші, фінанси

Фінансове становище Тельців буде стабільним протягом усього року. Єдина пересторога: у першій половині 2016-го не варто брати в борг і взагалі розраховувати на чужі гроші. Великі банківські операції також краще відкласти. Найвдалішим місяцем у грошовому плані стане червень. Прекрасний час для великих покупок і капіталовкладень. Восени можна очікувати великої надбавки до зарплати у Тельців. А в останні місяці року Фортуна може порадувати їх отриманням грошей з несподіваного джерела. Хтось із далеких родичів може залишити спадщину або Тельці провернуть гарну угоду.

Кар'єра, робота

У першій половині року, поки один з управителів вашого сектору кар'єри буде ретроградним, рекомендується тимчасово «залягти на дно». Вдалий час для того, щоб переглянути свої цілі і методи їх досягнення. Особисті творчі проекти краще відкласти і більше часу присвятити налагодженню відносин у робочому колективі. Добре продуманий план знадобиться вже у другому півріччі, коли кар'єра Тельців різко піде в гору. Навіть ті представники цього знаку, котрі працюють на себе, можуть дістати вигідну пропозицію від роботодавців, від якої не зможуть відмовитися. Вона надійде від друзів або зрілої шанованої людини, можливо, іноземця. Робота в команді нині важливіша від самостійної праці. У цей час можна не боятися ризикувати, це піде лише на користь, оскільки зірки сприяють розвитку будь-яких проектів Тельців зараз.

Тотем Тельця – Бик (20 квітня – 19 травня)

Найголовніше для Бика – захищати Землю від храфстр (у міфології зороастризму – люті і шкідливі духи, втілені в лісових комах, жаб тощо). Він має бути охоронцем домашнього вогнища, розширювати родючі землі. Йому наказано народжувати дітей, зміцнювати сім'ю, піклуватися про тварин, і взагалі сприяти зміцненню й поліпшенню матеріального світу. Він може бути прекрасним цілителем. Бика дуже важко вивести з себе, тому що люди, які перебувають під його керівництвом, на все дивляться з позиції здорового глузду й розуму, мають твердий характер і завзятість у всьому.
Світлана Тренич, 11.11.2015, 15:492721
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень