12 грудня 2018 • № 49 (1533)

Друга поразка «Ворскли» в чемпіонаті

«Ворскла»: Богуш, Турсунов (Бараннік 46), Дитятьєв, Є.Ткачук, Бартулович (Міщенко, 77), Сапай, Чеснаков (Скляр, 46), Шиндер, А.Ткачук, Громов, Сімінін.

Матч між «Волинню» і «Ворсклою» очікувався з великим інтересом і, варто відзначити, що команди мали цікавий вигляд в очному протистоянні. Суперники демонстрували хорошу гру з великою кількістю гострих моментів і часто били по воротах.

Господарі вийшли на гру зарядженими і з перших хвилин заволоділи ініціативою. Лучани створили кілька відмінних моментів і заробили кутовий, після якого і було відкрито рахунок. Стандарт господарі розіграли не кращим чином, однак атака продовжилася другим темпом. Матей скинув м'яч під удар Політилові, який із-за меж штрафного майданчика пробив у дальній кут. Перед Богушем було кілька гравців як своєї, так і чужої команд, момент удару голкіпер не бачив і зреагувати на гарматний постріл не зміг – 1:0. Господарі вели так і далі, причому перевершували гостей практично за всіма показниками. Підопічні Сачка лише ближче до середини першого тайму оговталися, відсунули гру від своїх воріт і змогли провести більш-менш небезпечні комбінації. Найнебезпечніший момент у «Ворскли» створив Шиндер: форвард на швидкості обіграв захисника і сильно пробивав по воротах з гострого кута. Шуст з великими проблемами зумів переправити м'яч, який потрапив у штангу.

З початку другого тайму господарі з новими силами пішли вперед, і одна з перших атак лучан знову закінчилася успіхом. Після звичайного навісу з флангу Ткачук відбив м'яч недалеко від штрафного, першим на підборі опинився Козьбан, який з ходу пробив. Дитятьєв кинувся під м'яч, і той рикошетом від гравця «Ворскли» залетів у ворота Богуша – 2:0.

В одній з контратак полтавці змогли скоротити рахунок. Громов виконав навіс у карний майданчик лучан, м'яч адресувався Шиндеру, але його надійно прикрили. Та несподівано на пас відгукнувся Дитятьєв, який ударом головою в падінні відправив м'яч у ціль. Шуст не зафіксував м'яч у руках, і той перетнув лінію воріт – 2:1. Це вже третій гол Дитятьєва в чемпіонаті, і разом з Баранніком Олексій тепер лідирує в заліку кращих бомбардирів «Ворскли». Друга поразка в чемпіонаті відкотила полтавську команду на шосте місце в турнірній таблиці.

Результати інших матчів 14 туру Прем'єр-ліги України 2015/16: «Зоря» – «Металург» З – 4:1, «Чорноморець» – «Олімпік» – 0:2, ФК «Олександрія» – «Шахтар» – 2:3, «Карпати» – «Металіст» – 1:1, «Дніпро» – «Говерла» – 2:0, «Динамо» – «Сталь» Д – 2:0.