21 липня 2019 • № 29 (1565)

Команда «ПЗМС» перемогою відкрила чемпіонат із футзалу

У суботу, 21 листопада, любителів футболу під дахом спорткомплексу заводу медичного скла зібрало відкриття традиційного турніру з футзалу, який відбувається під егідою Федерації футболу Полтавської області.

Перший матч чемпіонату полтавці почали дуже енергійно: швидка та впевнена атака просто не давала змоги їхнім суперникам, команді «Аматор», перевести подих. Тільки у другому таймі «аматори» спромоглися дещо виправити ситуацію, проте на результат це вплинуло мало: завершився матч із рахунком 13:2 на користь «ПЗМС».

На церемонії відкриття, яка відбулася перед початком матчів, голова обласної федерації футболу Олександр Кудацький привітав гравців із відкриттям ігрового сезону та побажав наснаги, взаємоповаги і чесної гри. Розповів він і про зміни, які чекають спортсменів і глядачів у 11 чемпіонаті:
– Участь у турнірі візьмуть 15 команд. Також для того, щоб глядачам було цікавіше, ми дещо змінили регламент гри: два тайми по 25 хвилин і дві хвилини «чистого» часу. Це експеримент, адже кожен чемпіонат приносить якісь нововведення, щоб відшукати оптимальний варіант і для гравців, і для учасників.

Голова комітету студентського й аматорського футзалу України Сергій Бабіков, який також був присутній на відкритті, відзначив успіхи, котрих досягла полтавська команда в минулому сезоні:
– Полтавці зробили дуже приємний сюрприз своїм достойним виступом на всеукраїнському фіналі, хотілося, щоб це стало традицією.

Також він вручив приз кращому бомбардиру торішнього чемпіонату Євгену Супруненку. Нагороду отримав і Андрій Кальченко, який у першому матчі чемпіонату забив гол.