10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Скористалися слабкістю суперника

«Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Ворскла» (Полтава) – 0:2. Голи: Турсунов, 43, Шиндер, 58

«Ворскла»: Богуш, Турсунов, Дитятьєв, Бартулович (Скляр, 46), Сапай, Чеснаков (Ковпак, 77), Шиндер, Ткачук, Громов, Даллку, Сімінін

Дніпропетровці до поєдинку з «Ворсклою» провели складну гру в Римі в рамках Ліги Європи, тому на полі мали дещо втомлений вигляд. Та й дощова погода не сприяла високому темпу гри.
Незважаючи на статус фаворита, господарі не мали переваги в матчі або в моментах. У рівній боротьбі проходила зустріч, і біло-зелені намагалися відповідати на кожен випад «Дніпра» своєї контратакою. У середині другого тайму команди стали діяти більш обережно, озираючись на свої ворота, і моментів було небагато. Перед самим свистком на перерву «Ворсклі» вдалася швидкісна контратака, Бартулович з флангу прострілив на Громова. Артем м'яч не дістав, але потягнув за собою двох захисників, і сфера потрапила до самотнього Турсунова. Санжару ніхто не завадив прийняти м'яч, обробити його і точно пробити приблизно з 12 метрів – 0:1.

По перерві, достойно витримавши стартовий натиск, полтавці спочатку відсунули гру від своїх воріт, а потім організували дві хороших атаки, одна з яких закінчилася успіхом. Громов з флангу прострілив у центр на Ткачука, з Андрієм боровся Безус, але вибити м'яч не зміг, круглий відлетів до Шиндера. За форварда відповідав Чигринський, але також до кінця не виконав свою роботу – Шиндер з кількох метрів розстріляв ворота Бойка – 0:2.

Чим далі до кінця зустрічі йшла справа, тим гірше все складалося для дніпрян. Візуально господарі робили все правильно, повністю володіли перевагою, багато й різноманітно атакували, били по воротах з різних позицій. Але не вистачало настирності, сили також закінчувалися, а удача відверто, немов знущаючись, перейшла на бік «Ворскли». Показовим став момент з ударом Матеуса: бразилець у штрафному обіграв Сапая і обвідним ударом направляв снаряд у дальній кут, голкіпер не діставав його. Але забити хоча б один гол у цьому матчі команді Маркевича не судилося – штанга зіграла за Богуша.

Результати інших матчів 16 туру Прем'єр-ліги України 2015/16: «Карпати» – «Олімпік» – 4:1, «Зоря» – «Сталь» Д – 2:1, ФК «Олександрія» – «Металіст» – 2:0, «Волинь» – «Металург» З – 9:1, «Говерла» – «Шахтар» – 1:6, «Динамо» – «Чорноморець» – 2:1.