22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

На першій сесії міському голові й депутатам вручили посвідчення

Перша установча сесія Полтавської міської ради VII скликання відбулася 26 листопада 2015 р.

Згідно із Законом «Про місцеве самоврядування в Україні», її скликала Полтавська міська виборча комісія. На засіданні були присутні всі 42 обраних депутати, запрошені заступники міського голови, керівники управлінь міськвиконкому, голови районних у місті Полтаві рад, члени міської виборчої комісії, представники міських організацій політичних партій, ЗМІ.

На підставі заяв депутатів про їх реєстрацію, а також заяв про відсутність у них інших представницьких мандатів Полтавська міська виборча комісія зареєструвала депутатів і полтавського міського голову, повідомив голова комісії Михайло Козиренко. Крім цього, на підставі заяв про відмову від депутатських мандатів деяких депутатів та кандидатів у депутати від політичних партій «Рідне місто» та «Совість України» виборча комісія відповідно до закону, розглянувши заяви та списки політичних партій, ввела наступних за черговістю депутатів і своєю постановою визнала обраними цих депутатів.

Керуючись ст. 11 Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування», Михайло Козиренко запропонував Олександру Мамаю скласти присягу.
– Я, Мамай Олександр Федорович, усвідомлюючи високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки, – присягнув міський голова.

Після цього він отримав посвідчення міського голови, депутати – депутатські посвідчення. З цього моменту вони набули своїх повноважень.

Міський голова подякував територіальній громаді, яка дала оцінку політичним партіям та надала право представляти свої інтереси в міській раді, і висловив сподівання, що новий депутатський корпус згуртується та докладе максимум зусиль для конструктивної і плідної роботи задля захисту інтересів усієї територіальної громади нашого міста. Він запросив майбутніх голів фракцій на погоджувальну раду 4 грудня для обговорення питань порядку денного наступної сесії.

Коментуючи журналістам результати виборів, Олександр Мамай зазначив:
– Територіальна громада дала оцінку політичним партіям і мені в тім числі. Приємно, що відсьогодні всі здобутки і прорахунки ми будемо ділити з усіма політичними партіями, які тепер будуть представлені в міській раді. Кожна з них під час передвиборної кампанії брала на себе певні зобов’язання, давала обіцянки, представляла програми. Відтепер вони мають за них відповідати. Мені приємно, що партія «Свобода», сподіваюся, почне будувати сміттєпереробний завод, партія «Рідне місто» буде забезпечувати робочі місця, а «Блок Петра Порошенка «Солідарність» надаватиме пільги пенсіонерам, відкриватиме ковзанки. Як міський голова я буду з радістю всім допомагати втілювати ці проекти в життя.
Наталія Вісич, 08.12.2015, 14:112714
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень