18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Зі святом вітали місцеву владу

Сучасну цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування, яка забезпечує реальну участь людей у розв’язанні важливих питань розвитку міста, налагоджує зв'язки між громадянами та їх об'єднаннями, створює умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів.

Розвиток усієї держави починається саме з місцевої ініціативи. Відповідальність за долю рідного міста лежить на плечах органів місцевого самоврядування. Щорічно 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. З нагоди свята в Палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості.

Із професійним святом привітав присутніх у залі міський голова Олександр Мамай:
– Органи місцевого самоврядування – найбільш наближена до людей ланка влади. До нас перших люди йдуть зі своїми повсякденними проблемами та питаннями. Від професіоналізму, досвіду та компетенції депутатів місцевих рад, працівників виконавчих комітетів міської та районних рад, керівників органів самоорганізації населення залежить добробут громадян та благоустрій міста. Шановні колеги, дякую кожному з вас за розбудову нашого рідного міста! Щиро вітаю всіх зі святом. Бажаю вам сімейного затишку, благополуччя, міцного здоров'я! Миру нам та впевненості в завтрашньому дні!

Присутні в залі працівники місцевого самоврядування приймали вітання і від народного депутата України Юрія Бублика, який побажав усім плідної роботи на благо територіальної громади, успіхів в усіх починаннях, сімейного затишку та всіляких життєвих гараздів.

За сумлінну працю, бездоганне виконання службових обов'язків, служіння територіальній громаді та з нагоди професійного свята кращі з кращих були нагороджені подяками й грамотами, зокрема і з врученням нагрудних знаків. Завершився вечір особливим подарунком від міського голови Олександра Мамая – концертом талановитого співака, відомого далеко за межами України, композитора та автора пісень Олега Винника.

за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 11.12.2015, 14:36552
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень