17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Нагородили кращу «Молодь року»

Учасників проекту вітає заступник міського голови Світлана Порохня.
У номінації «Журналіст року» перемогу здобув наш колега Сергій Лещенко.
15 грудня у Палаці дозвілля «Листопад» відбулася найочікуваніша подія року – церемонія нагородження переможців уже традиційного щорічного конкурсу «Молодь року-2015».

Конкурс проходить з ініціативи управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому під патронатом міського голови Олександра Мамая вже п’ятий рік поспіль. «Молодь року» – це премія, що покликана відзначати і вшановувати звичайних людей із відкритим серцем, чиї вчинки, життя заслуговують на повагу, надихають і захоплюють.

Розпочала це вражаюче дійство заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Порохня. Вона звернулася до молоді зі щирими словами привітання і захоплення тим, що сучасна молодь стає дедалі розумнішою, талановитішою, яскравішою:
– Щороку кількість номінацій зростає, заявок помітно більшає. Це знак того, що сучасна молодь активна, креативна, ініціативна, амбітна. Я бажаю всім присутнім упевненості у своїх силах, успіхів у всіх починаннях і нових високих звершень!

Світлана Казимирівна вручила нагороду переможцям у номінації «Гордість міста» Тетяні Букіній та всьому оргкомітету першого Міжнародного легкоатлетичного напівмарафону в Полтаві. У рамках напівмарафону відбувся благодійний забіг, завдяки якому організаторам удалося зібрати близько 15 тис. грн, які використано на купівлю нового обладнання для онкогематологічного відділення Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні.

У номінації «Кращий молодий учитель року» перемогла учитель української мови та літератури комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 15» Таміла Боярська. Вона працює над розв'язанням науково-методичної проблеми «Удосконалення форм і методів навчання на уроках української мови та літератури методом впровадження технологій особистісно зорієнтованого навчання».

Кращим молодим працівником у галузі культури став Костянтин Булага – викладач класу хореографії Полтавської дитячої музичної школи № 1 ім. П.Майбороди, художній керівник танцювальної групи українського народного хору «Калина» Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка. Своєю творчістю педагог прищеплює вихованцям любов до українського мистецтва та пропагує українську культуру в Україні та поза її межами.

На сцені – цьогорічні переможці.
У номінації «Молодіжне відкриття року» перемогу здобула студентка Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, учасниця народного ансамблю спортивно-бального танцю «Грація» Ірина Ляшенко. 2015 року вона отримала диплом «Кращий студент – творча особистість Полтавщини», стала переможницею міського конкурсу «Наталка Полтавка-2014».

«Науковим відкриттям року» став доктор технічних наук, проректор з наукової роботи вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Сергій Гаркуша. Він має 100 наукових і науково-методичних публікацій, серед яких підручник із грифом Міністерства освіти і науки України, 30 статей, опублікованих у вітчизняних і зарубіжних періодичних виданнях, 20 наукових публікацій, проіндексованих у науково-метричній базі Skopus, має один патент на винахід і три патенти на корисну модель.

Студент Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка Андрій Ворона отримав нагороду в номінації «Приклад відваги». У 2014 році хлопець брав участь у антитерористичній операції на Сході країни, де відстоював територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Через поранення був звільнений у запас. Однак, переживши складні випробування, знайшов сили повернутися до навчання.

У номінації «Журналіст року» перемогу здобув Сергій Лещенко, штатний кореспондент відділу «Новини» редакції газети «Полтавський вісник». Він наймолодший журналіст первинної організації Спілки журналістів України редакції «Полтавський вісник», член Національної спілки журналістів України. Сергій працює в різних жанрах: інформаційному, інтерв'ю, репортажі, фоторепортажі.

Спортсменом року, а точніше спортсменкою, стала Марія Кічасова. Оскільки вона перебуває в Туреччині в складі олімпійської збірної з веслування на байдарках і каное, нагороду отримала мама Марії – Ольга Кічасова, тренер з веслування на байдарках і каное.

Кращим молодим підприємцем року став директор ТОВ «Vivat Провінція» Максим Венгровський. Його підприємство включає в себе ресторанно-готельний комплекс і першу в Полтаві приватну броварю «Vivat Провінція».

Відзнаку «Сила духу» цього року отримав член Полтавського міського об'єднання дітей-інвалідів, інвалідів з дитинства та їхніх опікунів Андрій Мурза. Має досягнення у спорті, займав призові місця у змаганнях з бочче, боулінгу, петанку, дартсу. Постійно бере участь в інтеграційних міжнародних, всеукраїнських, регіональних, міських фестивалях і конкурсах «Неспокій серця», «Від серця до серця», «Сузір'я мрій», «Зірка надії», «Я маю мрію», «Шлях до успіху».

Співзасновниця компанії «Нова Пошта» Інна Поперешнюк здобула перемогу в номінації «Благодійник року». Протягом 15 років Інна Степанівна вдало розвиває напрям корпоративної соціальної відповідальності. Під її патронатом компанія реалізувала півтора десятка масштабних благодійних проектів і соціальних ініціатив. Виручені під час цих заходів кошти «Нова Пошта» спрямовує на добрі справи.

Кращим медичним працівником року стала лікар загальної практики – сімейний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Полтави» Олена Дараган. Має другу кваліфікаційну категорію, за нею закріплена дільниця №12 з територіально прикріпленим населенням 1385 чоловік. Працює в кабінеті замісної профілактичної терапії наркозалежних пацієнтів, відповідальна за підліткову допомогу населенню Київського району. Бере активну участь у роботі науково-практичних конференцій, у профілактичних оглядах, роботі виїзного флюорографа.

У концертній програмі вечора взяли участь народний ансамбль сучасного балету «Марія», народний ансамбль фольклорно-стилізованого танцю «Плай», півфіналісти відбору на «Нову Хвилю»-2014, фіналісти телепроекту «Голос країни», учасники телепроекту «Х-фактор» − «LONDON HILL», зразковий хореографічний колектив «Пірует», Наталія Ющенко та солісти народного ансамблю спортивно-бального танцю «Грація», заслужена артистка України Наталія Сулаєва, фіналістка та переможниця численних національних талант-шоу України, Франції, Румунії, Німеччини, півфіналістка шоу «Україна має талант» Емілі Москаленко, переможниця другого сезону телевізійного шоу «Україна має талант» Олена Ковтун, Людмила Супрунова, Еміль Вілонджа, Світлана Кулініч, а також Роман Почеп і Гурт «POCHEP BEAT».
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 17.12.2015, 14:11898
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень