23 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Володарі кубка — волейболісти Полтавського району

У спортивних залах селища Нові Санжари відбулися фінальні змагання розіграшу кубка обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України з волейболу серед чоловіків. Шість команд, пройшовши вдало відбіркові змагання, рішуче були налаштовані здобути головний трофей. Приємно відзначити, що напрямок, обраний товариством на підготовку власної сільської молоді, дає блискучі результати. Кожна команда виділялася не тільки молодими за віком учасниками, а й доброю тактичною, фізичною й технічною підготовкою.

Гравці вдало комбінували, використовували різноманітний тактичний арсенал гри в нападі й захисті. Команди були розподілені на дві групи: по три в кожній. Переможці груп здобували право визначати володаря кубка у фіналі. У першій групі дещо несподівано перемогла згуртована волейбольна дружина Решетилівського району. Програвши в першій партії новосанжарським волейболістам з рахунком 23:25, решетилівці взяли реванш у двох наступних. Потім здолали і гадячан. В іншій групі жереб звів багаторазових переможців і призерів обласних змагань – команди Полтавського та Глобинського районів, а також молоду амбітну волейбольну дружину з Кобеляцького району.


У першому поєдинку між волейболістами Полтавського й Кобеляцького районів гра проходила на рівних. Але все ж таки в завершальній стадії кращими виглядали аматори Полтавського району. У команді вдало поєднується молодечий запал із продуманими й вивіреними діями так званих «ветеранів» на чолі з майстром спорту Юрієм Керекелицею з Розсошенців. Усе це досить добре вписується в гармонію командних дій на майданчику. Отже, перша гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь аматорів Полтавського району. Початок другої гри досить упевнено провели глобинці. Але поступово ініціативу перехопили волейболісти Полтавського району і не віддавали її вже до кінця гри.

У фіналі зустрілися вже знайомі по відбіркових змаганнях волейболісти Полтавського й Решетилівського районів. Тоді в групі сильнішими були аматори Полтавського району. І на цей раз, хоча гра проходила зі змінним успіхом, усе ж таки досвід і майстерність волейболістів Полтавського району далася взнаки. Вони здобули перемогу, а з нею й головний трофей – кубок обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

Анатолій Головань, голова Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України
Володимир Сулименко, 17.12.2015, 15:55639
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень