19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Neвідкладна допомога в сезон застуд

Страшно уявити, але людина за своє життя в середньому витрачає на боротьбу із застудою та грипом понад чотири роки. Якщо у вас є кращі плани на ці роки свого життя, варто подумати про те, як попередити хворобу, аби потім не довелося лікуватися.

Хтось хворіє частіше, хтось – рідше. Стійкість нашого організму до хвороб залежить насамперед від стану імунної системи. Та найбільше навантаження на неї припадає на осінньо-зимовий період. Навіть найздоровіша людина в цей час може застудитися або підхопити грип. Наприклад, ви можете промочити ноги, а вже наступного дня відчуєте біль у горлі. Аби цього не сталося, розумні люди кажуть: «Промочив ноги – промочи горло!». Але не будь-чим, а бажано гарячим напоєм. Найбільш традиційні – молоко з медом, гарячий чай з лимоном, калина, залита окропом, перцево-медова настоянка.

Борис Скачко, фітотерапевт: «Один із засобів профілактики – перцево-медова настоянка. Оптимальний варіант – «Українська медова з перцем». У ній є чудові складники – перець чилі та гречаний мед. Коли людина вживає перець чилі, наприклад, у складі перцівки, у неї посилюється приплив крові до горла та стравоходу. Коли перець потрапляє в горло, практично відразу підвищується імунітет до вірусів. Якщо там живе яка-небудь бактерія, то, чим більше крові приплине до слизової, тим активнішим буде місцевий імунітет. Це фактично пряма боротьба із ГРВІ. Окрім того, оскільки вмикається імунітет, не кожен вірус зможе проскочити до організму. Далі перцівка активізує приплив крові до стравоходу. Анатомічно так влаштовано, що він розташований одразу за трахеєю. Коли перець проходить стравоходом, відбувається приплив крові й рефлекторно посилюється кровообіг у трахеї та бронхах – таким чином, трахеобронхіт і пневмонія людині вже не загрожують. Гречаний мед, що є у складі перцівки, пом'якшує дію перцю чилі. А ще мед — найкраще пальне для печінки. Завдяки глюкозі і фруктозі, що є в продукті, активізуються всі її функції, хай то синтез білків або очищення крові. Той білок, що потрапив до організму, засвоюється краще і надходить в імунну систему. Добрим доповненням до настоянки стає лікарська рослина буркун, що розріджує кров, тим самим покращуючи роботу імунної системи».

Отже, завдяки гарячим класичним засобам, напоям, настоянкам, організм отримує здатність протистояти інфекціям, а якщо хвороба все ж почалася, збільшує шанс перенести її без ускладнень.

Але завжди дотримуйтесь одного головного правила: якщо ви відчуваєте гостре нездужання, у вас підвищилася температура або з'явилися інші характерні симптоми захворювання, відразу звертайтеся до лікаря.

Ne хворійте!

Владислав Ігнатенко
Іван Мольченко, 22.12.2015, 12:583156
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень