20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Полтавська зима — на світлинах

Щороку до Новорічних свят обласна організація НСФУ проводить свої звіти-виставки у приміщенні обласної ради профспілок. Цей рік не став винятком. Груднева фотовиставка розкрила вподобання наших фотохудожників. Особливістю цієї колективної виставки є те, що немає жодного знімка перших осіб держави, як було у попередні роки. Немає тут і представників місцевої влади, а натомість – прості полтавці, не позбавлені талантів, що свідчить про те, що митці зосереджують увагу не на народних обранцях, як тривало всі роки незалежності.

Поетизуючи рідну природу на кольорових світлинах, Микола Базалій пробуджує у нас любов до свого краю. У його фотографіях ми по-новому бачимо Свя́то-Хрестовоздви́женський жіно́чий монастир, що знаходиться на горі над річкою Полтавка, домінуючи над містом і околицями, пам’ятник Тарасу Шевченку у Петровському парку та багато інших улюблених місцинок старої Полтави. Любов до полтавського краю та відчуття величі свого народу через історію та народні традиції – ось національне єство творчості Євгена Ширая, запорука його мистецького визнання. І справді немов оживає історія Полтавщини на його фотографіях з портретами козаків, видатних людей краю. Він передає їх у піднесеному, героїчно-романтичному плані.Усі показані куточки на світлинах Сергія Білоусова – це світ художніх подорожей. Світлини несуть пам'ять і тепло тих місць, де побував фотограф. Едуард Странадко залишився вірним чорно-білим світлинам, що засвідчили фото на цій виставці.

В роботах Юрія Зелінського ми бачимо жіночі долі. У нього своя мова, що розповідає про життя сучасниці і жіночі цінності. Він передає образи полтавок без зовнішнього ефекту з особливою інтелігентністю.Серію репортажних знімків представляє Віктор Матосов. На його чорно-білих фото ми бачимо миті спортивного життя краю.

Оксана Кравченко, 29.12.2015, 13:55546
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень