10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Спартаківці почали розвивати армспорт

У Полтавському кооперативному технікумі відбулася відкрита першість ФСТ «Спартак» з армспорту серед юнаків та дів-чат, юніорів та юніорок, а також серед чоловіків. У змаганнях узяли участь понад сотню спортсменів, що представляли команди «Полтава-Молодь «Спартак», «Полтава «Колос», Козельщинської ДЮСШ, Кобеляцького району, Решетилівки, Кіровоградської, Харківської та Запорізької областей. Змагання пройшли на досить високому рівні та мали на меті такі цілі, як початок розвитку армспорту у ФСТ «Спартак», для спортсменів та тренерів – підведення підсумків ефективності тренувального процесу за рік та початок підготовки до змагань 2016 року.

Серед переможців змагань – неодноразовий чемпіон України Лаврентій Заркуа (понад 90 кг), чемпіонка світу, вихованка тренера Одінцева Ксенія Безугла (понад 65 кг).

до 65 кг – Руслана Кулик.

В абсолютній категорії в боротьбі на праву руку серед чоловіків перемогу здобув Лаврентій Заркуа, серед жінок чемпіонкою стала Руслана Кулик.

У командному заліку серед юнаків та дівчат віком до 18 років перше місце посіла команда Кобеляцького району. Командний залік серед юніорів та юніорок віком до 21 року приніс перемогу представникам полтавського «Колоса». Серед чоловіків першість упевнено утримала команда «Полтава-Молодь «Спартак».