10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Абсолютна чемпіонка та призери

З нагоди дня Святого Миколая в Ромнах Сумської області відбувся турнір з дзюдо. На змагання завітали 13 команд з різних областей України, загалом близько 300 спортсменів. Команда Полтави з дзюдо виборола призові місця в молодшій віковій категорії. Так, вихованка Людмили Касимової та Віктора Алімкіна Катерина Ігнатенко стала абсолютною чемпіонкою у вазі 32 кг серед десяти учасників. Вихованці Олександра Пилипенка – Юлія Пилипенко у вазі 42 кг, Денис Пилипенко у вазі 34 кг та Імар Шамаїлов у вазі 38 кг – стали бронзовими призерами цих змагань.

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради вітає юних дзюдоїстів з перемогою та бажає досягти гарних результатів на чемпіонаті області й України.