25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Свята увінчалися «Новорічними вечорницями»

Із самого ранку в кабінеті міського голови не стихають щедрівки: першими його вітали актори Полтавського обласного музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя...Побували щедрувальники і в редакції газети «Полтавський вісник».
Театрали водили Козу

За давнім українським звичаєм напередодні Старого Нового року по домівках ходять щедрувальники, які своїми піснями славлять та шанують господарів оселі, бажаючи їм міцного здоров'я, благодаті, злагоди та достатку.

Завітали щедрувальники і на роботу до міського голови Олександра Мамая.

Водили Козу та Маланку актори Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.М.В.Гоголя. Окрім театралізованої сценки, співали щедрівки, у яких бажали всіляких життєвих гараздів, сил та наснаги.

Вихованці навчально-виховного комплексу «Паросток» не гірше за професіоналів-акторів театру ім.М.В.Гоголя представили свій маленький спектакль за участю всіх ключових образів, обов'язкових за звичаєм новорічного обходу. Міський голова Олександр Мамай подякував маленьким та дорослим щедрувальникам за теплі побажання і вручив усім подарунки.

Завітали щедрувальники й до редакції «Полтавського вісника», де привітали колектив часопису.

Маланку зустрічали варениками

У переддень Старого Нового року, або ж на свято Маланки (день преподобної Меланії) полтавців запросили на святковий концерт «Різдвяні вечорниці». Відбулося дійство на площі перед обласним театром ім.М.В.Гоголя.

Окрім святкової програми, у якій узяли участь ансамбль пісні й танцю «Лтава», міські дитячі колективи та вихованці творчого центру Наталії Май, порадували гостей свята й традиційним частуванням – для всіх бажаючих приготували 200 кілограмів вареників із картоплею та капустою. Розібрали страву швидко, адже на площі зібралося кілька сотень людей.

На цьому, останньому з новорічних, святі, також офіційно «закрили» головну міську ялинку.
Сергій Лещенко, 14.01.2016, 13:18556
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень