18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

«Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!»

Негода не завадила полтавцям та гостям міста зібратися в різдвяні дні в Палаці дозвілля «Листопад», аби втішити спраглі за високою духовністю серця. 8 січня з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, та за сприяння міського голови Полтави Олександра Мамая 8 січня відбувся традиційний благодійний Різдвяний вечір православної духовної та вокально-хорової музики.

– У ці святкові дні люди повинні радіти в Господі й підносити до нього свої молитви. Сьогоднішнім концертом ми хочемо подарувати людям радість у такий непростий час, щоб вони згадали Христа Спасителя, звернулися до нього своїми молитвами, відчули нашу єдність у Господі, у нашій молитві за мир, злагоду і добро в Україні, – зазначив Владика, звертаючись до присутніх. – Усіх сердечно вітаю зі святом і на всіх вас прикликаю Боже благословення.

Митрополит у своїй промові подякував міському голові Олександру Мамаю, завдяки підтримці якого останні кілька років у Полтаві відбуваються такі Різдвяні зустрічі. Зі свого боку Олександр Федорович привітав усіх присутніх із Різдвом Христовим і побажав, аби в серці кожного завжди був Бог і щоб ніколи нас не покидала віра.

У Різдвяному вечорі взяли участь церковні хори, вокальні колективи та вихованці недільних шкіл релігійних громад Української православної церкви, солісти та колективи Полтавської обласної філармонії, народний вокальний ансамбль «Співочі серця» Максимівського СБК Карлівського району, народний ансамбль сучасного балету балет «Марія» ПНПУ ім. В.Г.Короленка і багато інших талановитих та знаних далеко за межами Полтавщини виконавців.

Величезна зала завмерла у скорботному мовчанні, коли зі сцени полинули спов-нені величезної шани і любові до загиблих на Сході України слова присвяченої їхній пам’яті пісні. Глядачі підвелися з місць, коли на завершення концерту у виконанні народної артистки Наталії Хоменко почала лунати «Пісня про Україну», а далі хор разом із солістами Олександром та Тетяною Дубовими завершив вечір піснею на слова Тараса Петриненка «Господи, помилуй нас!».

Катерина Вовк
Іван Мольченко, 14.01.2016, 13:42524
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень