26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

1: 0 на користь негоди. Спорткомплекс ПЗМС не витримав ваги мокрого снігу

Голова правління ПАТ ПЗМС Олександр Кудацький.
Опади, які днями додали полтавцям чимало клопоту, стали фатальними для будівлі спорткомплексу Полтавського заводу медичного скла: 7 січня о 21.16 дах не витримав ваги мокрого снігу, напору вітру й обвалився. За собою він потягнув стіну, що виходила на вулицю. На щастя, у цей час у приміщенні людей не було, тож постраждалих нема. Конструкція ж самого спорткомплексу відновленню не підлягає. Нині через погодні умови її навіть не можуть демонтувати.

– У цьому випадку спрацювала ціла низка негативних факторів, які й спричинили проблему, – знайшлося слабке місце в конструкції, – прокоментував подію голова правління ПАТ ПЗМС Олександр Кудацький. – Проте зараз, щоб робити якісь висновки, необхідно дістатися до конструкції, та поки що це не дозволяють зробити погодні умови. Поки будівля чекає на демонтаж, для команд, які тут тренувалися і змагалися, підшукують нові приміщення. Я звернувся до начальника Головного управління Національної поліції у Полтавській області Олега Беха, щоб він надав дозвіл для тренувань і проведення ігор жіночої футбольної команди «ПЗМС» у спортивному комплексі «Динамо». Попередня домовленість є, думаю, нам підуть назустріч, тим паче, що динамівська гандбольна команда три роки тренувалася в нас. Волейбольна команда «Фаворит» останнім часом виступала в іншому залі, лише деякі ігри проводила в нашому спорткомплексі, тож для неї особливих змін не відбудеться.

Місце дислокації змінила й Полтавська обласна федерація футболу – нині вона переїхала в адміністративний корпус заводу медичного скла. Менше пощастило чемпіонату з футзалу, який був саме в розпалі.

– Якщо немає залу, то немає й чемпіонату. На превеликий жаль, чемпіонат зупиняється, адже приміщення не можна відновити за тиждень-два. Головне, що не постраждали люди, решту відновимо. Від ідеї будівництва нового комплексу ми не відмовляємося, – зазначив Олександр Кудацький. – На місці нинішнього зведемо новий, за сучаснішими технологіями. Уже прибули спеціалісти з Дніпропетровська, які перекривали НСК «Олімпійський».

Вони одними з перших надали для розгляду пропозиції по проекту та кошторису. Проте керівництво ПЗМС готове розглянути пропозиції й від інших проектних організацій. Олександр Кудацький запевнив, що в будь-якому разі будівельні роботи виконуватиме організація з найбільшим досвідом та підтвердженою якістю робіт.


Кореспонденти «ПВ» стежитимуть за перебігом подій, тож нові подробиці читайте в наступних номерах газети.
Сергій Лещенко, 18.01.2016, 13:58506
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень