13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Дві перемоги на зборах

На тренувальному зборі в Туреччині полтавська «Ворскла» провела два товариських поєдинки, у яких здобула перемоги.

ТМ: «Ворскла» – «ЛАСК» (Лінц, Австрія) – 1:0
Гол: Довгий (44)

У місті Белек полтавці зійшлися з міцним австрійським претендентом на вихід до елітного футбольного дивізіону цієї країни, клубом «ЛАСК» з міста Лінц. Хвилини з 15-ї полтавців майже повністю взяли ініціативу до своїх рук. Забили ворскляни, що називається, «у роздягальню», коли до завершення першої частини гри лишалася одна хвилина. Новобранець команди Олексій Довгий, скориставшись вивіреною верховою передачею Антона Шиндера, головою вколотив кулю в сітку воріт – 1:0.

У другій 45-хвилинці склад був ще більш експериментальним. Уперше за «основу» зіграв молодий захисник Владислав Бобров. Суперник намагався будь-що відквитати пропущений м'яч, але своїх дві-три слушних нагоди австрійці не використали.

ТМ: «Ворскла» – «Аланьяспор» (Туреччина) – 3:0
Голи: Шиндер, 22, 28, Довгий, 33

Різниця в класі між бронзовим призером першої турецької ліги й командою з Полтави була помітна неозброєним оком, але поєдинок від того не втратив у видовищності. Зі стартовим свистком гості дали зрозуміти, що збори зборами, але результат теж не на останньому місці. Упродовж шести хвилин нападник Антон Шиндер оформив дубль, забивши ногою та головою, а ще через п'ять хвилин Довгий з-за меж штрафного майданчика зробив рахунок великим – 3:0. У другому таймі грав уже зовсім інший склад ворсклян, який, мабуть, міг собі дозволити діяти по рахунку, отримуючи задоволення від гри.

Тим часом у «Ворсклі» чергове поповнення. Молодий нападник Дмитро Хльобас підписав з командою орендну угоду на півроку. Футболіст – вихованець київського «Динамо», а народився в Лохвиці. Останнім клубом Дмитра була ужгородська «Говерла», де він також виступав на правах оренди.

Молодіжний склад «Ворскли» розпочав тренувальний збір у Дніпропетровській області й також відзначився двома перемогами в товариських матчах.