19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

«Олімпійське лелеченя» прилітало в «Сорочин яр»

Гірськолижний комплекс «Сорочин Яр», що в селі Петрівка Диканського району, цієї сніжної зими доволі популярне місце не тільки серед жителів Полтавщини. Тут відбулися чемпіонат області та етап чемпіонату України з гірськолижного спорту, а днями – спортивно-масовий захід з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя». Його присвятили старту ІІ Юнацьких зимових Олімпійських ігор, які розпочнуться у норвезькому Ліллехаммері 12 лютого.

Переможці конкурсу «Олімпійське лелеченя» – учні Зіньківської спеціалізованої школи №1.
– Подібні змагання проводимо вже третій рік поспіль. У програмі конкурс малюнку та вікторина на тематику зимових олімпійських ігор, а також випробування у слаломі-гіганті, – розповіла про особливості дитячих змагань директор Полтавського обласного відділення НОК України Інесса Гетьман. – Наш захід відкритий, тому вже другий рік поспіль сюди приїздять дві команди з Херсонської області. А загалом протягом двох днів у конкурсі «Олімпійське лелеченя» візьмуть участь десять команд, серед яких представники Кременчука, Миргорода, Зінькова, Кобеляцького, Новосанжарського, Лубенського та Кременчуцького районів, а це понад сотню школярів. Діти, які сьогодні побувають тут, повернуться додому з позитивними емоціями і, можливо, розкажуть своїм друзям. Так ми залучаємо до спорту школярів.

Під час урочистого відкриття був піднятий олімпійський прапор, з яким до цього на лижах з гори віртуозно спустилися інструктори.
– Діти змагатимуться у слаломі-гіганті, але дистанція між прапорцями зменшена, тому що переважна їх більшість сьогодні вперше стала на лижі, – розповів директор полтавської ДЮСШ ім.Олексія Бутовського Сергій Дорош. – Перш ніж їхати на час, учасники проведуть навчання з інструкторами, інші незадіяні діти в цей час від душі покатаються на тюбінгу, таких собі зимових санчатах.

У конкурсі олімпійського малюнку перше місце посіла робота вихованців Зіньківської спеціалізованої школи №1. Друге місце віддали Чорнобаївській ЗОШ Херсонської області, третє місце в Бутенківської ЗОШ Кобеляцького району.

В олімпійській вікторині також кращими стали школярі із Зінькова. Друга сходинка дісталася ерудитам із Козачелагерської ЗОШ Херсонської області, третє місце у представників Бутенківської ЗОШ Кобеляцького району.

Дисципліну слалом-гігант краще всіх освоїли гості з Чорнобаївської ЗОШ Херсонської області, слідом за ними були учні Зіньківської спеціалізованої школи №1. Третє місце у спортсменів з Козачелагерської ЗОШ Херсонської області.

У загальнокомандному заліку перемогу в конкурсі «Олімпійське лелеченя» здобули учні Зіньківської спеціалізованої школи №1. Друге місце посіли представники Херсонщини з Чорнобаївської ЗОШ та Козачелагерської ЗОШ відповідно.

Переможці отримали на згадку кубки, медалі, дипломи та сувеніри від Полтавського обласного відділення НОК України. Організатори впевнені, що обов’язково хтось з цих школярів у майбутньому прославить Україну на міжнародному рівні.
Володимир Сулименко, 17.02.2016, 13:421723
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень