20 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

Чемпіонат області зі швидких шахів виграв Георгій Горгола

Світлана Джала, Віталій Баранович і переможець турніру Георгій Горгола.
Світлана Джала, Віталій Баранович і переможець турніру Георгій Горгола.Наймолодший учасник турніру Віталій Шмиголь (ліворуч) у поєдинку проти Олега Єрмакова.
У Нових Санжарах відбувся чемпіонат області зі швидких шахів з обрахуванням міжнародного рейтингу, у якому взяли участь 22 кращих шахісти області (не нижче першого дорослого розряду). Уже вчетверте він проводиться як турнір пам’яті Івана Джалого і проходить у шаховому клубі його імені на базі місцевого НВК.

Іван Джалий – видатний спортивний діяч Новосанжарщини, який понад 30 років очолював місцевий райспорткомітет. Він – факелоносець Олімпіади-80, педагог-новатор і засновник шахового руху на Новосанжарщині. Підготував багатьох талановитих шахістів, зібрав і безцінну бібліотеку шахової літератури, яку передав у користування громаді. Усе життя він виношував ідею спорудження в райцентрі шахового клубу. На жаль, втілити її вдалося лише після смерті самого Івана Олексійовича – завдяки наполегливості його вдови Світлани Михайлівни та за фінансової підтримки засновника ТОВ «Чиста криниця» Юрія Лебедина. З відкриттям шахового клубу значно зросли досягнення шахістів і шашкістів Новосанжарщини, що дало змогу й цього року посісти призові місця в обласних спартакіадах ВФСТ «Колос» (друге місце) та управління освіти (друге місце серед райцентрів області).

На церемонію відкриття турніру завітали й керівники району – голова районної ради Геннадій Супрун і голова районної адміністрації Сергій Бульбаха, які привітали учасників змагань, поділилися спогадами про Івана Джалого. Зі словами привітань звернулися до присутніх і президент обласної федерації шахів Григорій Щербов, вдова Джалого Світлана Михайлівна.

Керівники району вручили подяки кращим шахістам і шашкістам району, які захищали честь на обласних змаганнях. Серед них – Віктор Коба, Микола Пов’якало, Віталій Постольник, Сергій Палько, Микола Татара, Леонід Береза, Віталій Шмиголь, Владислав Черненко.

Сам турнір проходив за швейцарською системою, а напруга не спадала буквально до останнього туру. А переміг удруге поспіль кандидат у майстри спорту Георгій Горгола (с.Білики Кобеляцького району). Друге-третє місця розділили Григорій Щербов (м.Лубни) та новосанжарець Микола Старченко, який укотре підтвердив статус кандидата в майстри спорту.

Переможці та призери нагороджені почесними грамотами та медалями обласної шахової федерації. Шаховий клуб ім.Івана Джалого, усі учасники змагань висловлюють вдячність обласному управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту за допомогу в організації турніру, який дав хорошу нагоду і молодим, і вже досвідченим шахістам збагатити досвід, помірятися силами, збільшити свій рейтинг.

Віталій Баранович, директор шахового клубу ім.І.Джалого
Іван Мольченко, 17.02.2016, 13:481548
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень