18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Коли кохаєш — хочеться співати…

Найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець, передають закохані одне одному свої почуття, розповідають про радість і щастя, про тугу та біль. Саме кохання, любов – джерело творчого натхнення. Коли кохаєш, робиш усе в ім'я любові. Коли кохаєш, хочеться розповісти про свої почуття всьому світові. Коли кохаєш – хочеться співати...

«Караоке-батл закоханих пар» – традиційний захід управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, який проводиться у переддень святого Валентина. У караоке-барі «Грамофон» 11 закоханих пар зізнавались у своїх почуттях піснями. Співали про кохання та змагались за головний приз – романтичну подорож на двох Західною Україною від генерального партнера – ательє подорожей «Время отдыхать».

Визначали кращих з кращих члени поважного журі, головою якого була заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська, а також начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Ромас, заслужена артистка України Наталія Сулаєва, суперфіналіст шоу «Україна має талант-3», учасник телевізійного проекту «Х-фактор», учасник пісенного конкурсу «Юрмала-2013», переможець кращого реп-батлу «Версус» Артем Лоїк, керівник продюсерського центру «Music star» Андрій Іващенко, фронтмен гурту «Лондон-хіл», фіналіст телевізійного шоу «Голос країни» Андрій Діденко, депутат студентської ради міста Полтава Вероніка Пасько. Особлива гостя заходу – переможниця міжнародного пісенного фестивалю «Зірковий берег», фіналістка телевізійного талант-шоу «Х-фактор» Мар'яна Григорян, яка подарувала присутнім у залі романтичний музичний подарунок.

Караоке-батл проходив у два тури. У першому турі всі закохані виконували перший куплет та приспів обраної ними пісні. По його завершенні члени журі вирішували, хто проходить до наступного етапу конкурсу.

Так, до другого туру пройшло лише шість пар. У цьому турі пари виконували пісню повністю. Відчуваючи неабияку конкуренцію, учасники проявили не лише свій пісенний талант, а й акторську майстерність.

Після виступів закоханих журі, порадившись, визначило переможців:

перше місце – Віталій Панчошка та Ольга Калиновська;
друге місце – Сергій та Анастасія Гривачевські;
третє місце – Тарас та Наталія Кабаченки.


Усі учасники, які пройшли до другого туру, отримали солодкі подарунки від управління у справах сім'ї, молоді та спорту, сертифікат-знижку на суму 500 грн для здійснення романтичної подорожі від ательє подорожей «Время отдыхать». Пари, котрі зайняли три місця першості, отримали сертифікат на відвідування квест-кімнати «Заборонена локація». Переможці ж вибороли романтичну подорож.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 22.02.2016, 14:52577
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень