24 травня 2019 • № 21 (1557)
Rss  

Анатолій Розанов: У «Дітей «Фрістайлу» є зелена вулиця у світле майбутнє

Свіжими і яскравими нотами заявив про себе новий музичний колектив «Діти «Фрістайлу», перший концерт якого в Полтаві днями відбувся в міському Будинку культури. Майже дві години музиканти виступали перед земляками, які віддячували щирими аплодисментами.

Група порадувала слухачів виконанням нових композицій і відомих хітів, а також римейками. Особливо запам’яталися пісні «Сто ночей», «До тебя», «Вірус». Усю музику для «Дітей», як і для «Фрістайлу», написав ідейний натхненник групи, композитор Анатолій Розанов, у якого «ПВ» розпитав, хто ж такі «Діти Фрістайлу».
– Існує кілька версій виникнення проекту, і всі вони мають реальне підґрунтя, – розповідає Анатолій Розанов. – Років вісім-десять тому солістка «Фрістайлу» Ніна Кірсо приїхала з Києва, розповіла, що зустрічалася з Андрієм Данилком і той запитував: «Чому б вам не створити групу «Діти «Фрістайлу»? Ніна віджартувалася, мовляв, ми ще й самі молоді, тож хіба створимо «Онуків «Фрістайлу». Ми тоді просто поговорили, але в мене ця ідея засіла в голові, я часто її обмірковував, тим більше в мене й хлопці були на прикметі – брати Денис і Анатолій Супруненки. Свого часу я працював з їхніми батьками Світланою і Валерієм Супруненками, тоді були жіночий і чоловічий колективи – «Олімпія» і «Постскриптум». Із їхніх учасників потім виник «Фрістайл». Тож хлопці, по суті, і є його дітьми. Якби я сьогодні створював «Фрістайл», він був би саме таким, як «Діти», грав би таку музику.


– Відколи працюєте з колективом?
– Років зо два. Був момент, коли я вагався, чи варто створювати новий проект, адже в Україні якраз почалася війна. А потім зрозумів, що війна невідомо коли закінчиться, а жити ж коли? І тоді ми щільно почали займатися проектом, писати пісні. Приблизно рік активно працюємо. Написали вже багато композицій, у планах ще безліч пісень, які хочемо написати. За цей час зробили концертну програму, до якої увійшли навіть не всі пісні, які маємо, зняли кліп на пісню «До тебя». Найближчим часом будемо кліпувати україномовну пісню «Вірус», котра припала слухачам до душі. Запишемо її ще й англійською мовою.

– На яку вікову категорію розраховані пісні «Дітей»?
– Ми – «Діти» вільного стилю, будемо грати все, що нам буде цікаво. Не прив’язуємося ні до віку, ні до стилю. На концерт прийшли слухачі від малого до старого, і всі сприймали нас однаково добре. Вважаю, що не варто заганяти себе в якісь вузькі рамки стилю. «Фрістайл» також із самого початку був групою, яка збирала всіх. У нашій музиці були елементи року, попси. Так само буде і з «Дітьми».

– Хто ж вони – «Діти «Фрістайлу»?
– Це Денис і Анатолій Супруненки, Ігор Лаврик і Володимир Галаган. Після концерту хлопці були окрилені, прагнуть ще виступати. Як і будь-який творчий колектив, хочемо досягти популярності. Для пісень, яких ніхто не знає, перші два концерти (один – у Гадячі) пройшли ідеально. Вони показали, що в нас є зелена вулиця у світле майбутнє.

– А ваш із Ніною син не бере участі в цьому проекті?
– Спочатку були такі думки, але потім ми вирішили, що йому спершу треба отримати вищу освіту. У нас є ще одне вакантне місце в групі, нам потрібен клавішник, а він якраз піаніст, але ми з цим не поспішаємо. Нині він робить свої музичні проекти, нехай займається, а там буде видно.

– Коли полтавці знову почують «Дітей «Фрістайлу»?
– Плануємо концерт на 24 березня. Це буде спільний виступ «Фрістайлу» і «Дітей».
Наталія Вісич, 22.02.2016, 15:331034
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень