21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Новий офіс фіскальної служби поверне гроші до місцевих бюджетів

Виступає голова ДФСУ Роман Насіров.
За даними Державної фіскальної служби України, минулого року полтавські підприємства, що входять до категорії великих платників податків, поповнили державний бюджет на 11 млрд грн, 300 млн грн надійшло до бюджету Полтавської області. Змінити цей баланс на користь місцевої скарбниці, а також спростити сам механізм сплати податків має відкрите днями управління офісу з обслуговування цієї категорії підприємств.

Нині сплата податків усе ще лишається досить складним і заплутаним питанням навіть для тих, хто сплачує їх найбільше. Зміни в законодавстві, неоднозначні інструкції або ж їх повна відсутність – розв'язувати ці та інші питання мають на меті в новоствореному офісі.

– У кожної компанії буде не свій перевіряльник, а своя контактна особа, – зазначив Роман Насіров, голова Державної фіскальної служби України, який прибув на відкриття. – У Європі це називають «персональний консультант», який буде першою контактною особою з усіх питань, що можуть виникати у платника податків, і питань, які можна буде розв'язати тут і в центральному апараті в Києві.

Розмістилась установа на четвертому поверсі приміщення митниці. За словами представників Державної фіскальної служби, віднині 10% податків повертатиметься до місцевого бюджету, а також офіс спростить роботу з Держказначейством, через затримки в роботі якого позаторік у Полтаві виникали серйозні проблеми, зокрема з ремонтом доріг.

Cкарбницю області наповнюватимуть Полтавський турбомеханічний завод, ПАТ «Полтаваобленерго», Полтавський завод медичного скла, «Полтавахіммаш» та інші. До них долучаться й такі виробники, як «Кременчуцький колісний завод», Кременчуцька кондфабрика «Рошен», десять підприємств із Чернігівської області.

– 51 підприємство було знято з обліку Полтавщини і переведено до київського офісу крупних платників податків. Це приблизно 9,5 млрд грн податків, що сплачені нашими підприємствами. І приблизно 738 млн, які могла б Полтавщина отримати додатково на соціально-економічний розвиток, – розповів Валерій Головко, голова Полтавської облдержадміністрації.

– Створення таких офісів має не лише полегшувати роботу вже існуючих великих підприємств, а й створювати умови для відкриття нових. А це – нові перспективи для розвитку регіону, – зазначив Роман Насіров. – Крім Полтави, нові управління працюватимуть у Луцьку, Вінниці, Івано-Франківську і Тернополі.
Сергій Лещенко, 03.03.2016, 14:28737
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень