20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Чи знаєте ви, що таке «P. ART. TER»?

Організатори «Кадетаріум» та «Арт Платформа 11» наважилися на провокаційний захід, що збудить сучасну культуру та мистецтво у нашому місті. Дві тисячі квадратних метрів колишнього цеху Полтавського турбомеханічного заводу 9-10 квітня перетворяться на арт-простір з єдиною концепцією «Самоідентифікація у просторі».

– Побувавши в Києві на різних культурних, мистецьких заходах, ми з командою побачили те, що давно хотіли реалізувати в Полтаві, – розповідає одна з організаторів заходу, креатив-менеджер Валерія Петько. – Перший захід на «Арт-платформі 11» відбувся 19 вересня. Спільно з «Кадетаріумом» ми зробили виставку сучасного мистецтва. Там були великі інсталяції, люди звозили з усієї Полтави великі картини, будували павільйони. Я зрозуміла, що у цієї будівлі може бути своє життя, і воно потрібне Полтаві. Зараз ми робимо форум сучасного мистецтва «P.ART.TER» (Полтава арт-територія – Авт.). У план заходу, окрім виставок та інсталяцій, включили лекторіум, на який запросили як спікерів фахівців з Інституту проблем сучасного мистецтва (Київ), викладачів з Луганського університету культури, котрий тепер працює на базі ПУЕТ. Будуть перформанси, до нас приїдуть гурти з Харкова, виступатимуть полтавські колективи, що грають альтернативну музику. Плануємо, що до вечора триватимуть виставки, а потім буде концерт або кінофільм.

Організатори вже отримали заявки на участь від полтавських митців, харківських, київських, кременчуцьких, є навіть заявка з Польщі.

– Відбираємо учасників за принципом «чіпляє – не чіпляє». Нас багато, ми різні. І якщо не чіпляє нас, то не зачепить і публіку, яка прийде, – пояснює Валерія. – У Полтаві такого ще не було, і наше завдання – робити якомога більше заходів такого широкого формату, які будуть приваблювати людей, спонукатимуть розвиватися і популяризуватимуть мистецтво і культуру.

Креативних людей, які не бояться виражати свої думки, творчість у сучасному світі, запрошують узяти участь у форумі сучасного мистецтва. Напрямки: інсталяції, декоративно-прикладне мистецтво, вироби hand made, фуд-зали, експозиція дитячих робіт.

Вік учасників не обмежений, участь у заході безкоштовна. Кількість робіт не обмежена. Твори мають відповідати загальній концепції події. Заявки на участь у проекті приймаються на адресу: kadetarium@gmail.com до 23 березня 2016 р.

Нагородження переможців відбудеться в номінаціях «Вибір експертів» і «Народний вибір».
Наталія Вісич, 23.03.2016, 14:49796
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень