25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві визначали найспортивнішу сім’ю

"Тато може, мама може, зможу і я!" У такий короткий слоган можна втілити головну ідею сімейних спортивних змагань «Тато, мама, я – спортивна сім'я», які вже стали весняною традицією для полтавських сімей, що шанують активний спосіб життя.

Цей рік не став винятком, і 19 березня у спортзалі ЗОШ №34 кипіли мало не олімпійські пристрасті. Так, змагання невелике, учасники здебільшого не професійні спортсмени, проте діти, ба навіть деякі дорослі, на такі дрібниці не зважали: кожен хотів вибороти для своєї родини перемогу. Боротьба точилася між 21 родиною, а щоб усе було чесно, сім'ї розподілили на команди, у кожній по троє: тато, мама і дитина до десяти років.

Щоб перевірити здібності спортсменів-аматорів, конкурс складався з кількох естафет: «Міст до змагань» вимагав від батьків організувати своїй малечі переправу до фінішної лінії, на ходу підставляючи картонні острівці, у «Стрибунцях» батькам довелося добряче попітніти, стрибаючи залою на великих м'ячах-фітболах, а під час «Конкурсу татусів» чоловіки на швидкість одягалися в козацькі костюми та гарцювали на іграшкових конях. «Велике прання» і «Тунель» потребували не меншої концентрації спільних зусиль.

Після всіх конкурсів учасники розташувались у такій послідовності: команда Полтавської гімназії «Здоров'я» №14 зайняла третє місце, гімназії № 21 – друге, а на першій сходинці опинилася родина Московців, яка змагалася за загальноосвітню школу №34. Вочевидь, до підбору команд у закладі підходять із неабиякою відповідальністю: для школи це вже четверта перемога поспіль (до цього впродовж трьох років лідерство утримувала сім'я Вовчиків). Цьогорічні переможці до конкурсу спеціально не готувалися, натомість регулярно займаються спортом.

– Раніше займались різними видами, – розповідає батько, Олександр Московець, – нині син Микита відвідує секції баскетболу і дзюдо, а ми з дружиною виходимо на пробіжки. Радимо всім не полишати активного способу життя, обов'язково знаходити час для занять, і результат не забариться!

Окрім грамот і цінних подарунків від організаторів – управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх» і міського голови Олександ-ра Мамая, переможці та призери дістануть змогу позмагатися за звання найспортивнішої родини в обласному етапі змагань.

Володимир Сулименко, 24.03.2016, 12:351638
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень