13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Перемогли фаворити з Кременчуцького району

У спортивному комплексі «Розсошенці» відбулися фінальні змагання чемпіонату Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України з міні-футболу серед чоловіків. Шість команд-переможниць зональних змагань, розподілившись на дві підгрупи по три в кожній, вели суперечку за звання найсильнішої футзальної команди фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

У першій підгрупі фаворитами вважалися гравці команди Кременчуцького району. Ці прогнози в підсумку справдились, але перемога їм далась нелегко. По ходу гри вони поступались своїм візаві із Гадяцького району, та все ж вища майстерність і досвід далися взнаки. Кременчужани перемогли з рахунком 2:1. В іншому поєдинку футзалісти Кременчуцького району перемогли лубенців з рахунком 3:0. Ще одна гра в цій підгрупі між аматорами Гадяцького і Лубенського районів завершилась перемогою перших з рахунком 2:0.

В іншій підгрупі несподівано і для фахівців, і вболівальників перше місце посіла дружна і добре організована команда Козельщинського району. Вона спочатку зіграла внічию з футзалістами Миргородського району 2:2, а потім неочікувано легко переграла місцеву команду Полтавського району з рахунком 5:1. Господарі переграли миргородців 4:0.

У грі за третє місце аматори Полтавського району з рахунком 5:3 здолали гадячан і здобули бронзові нагороди.

За чемпіонське звання зустрілися команди Кременчуцького і Козельщинського районів. У першому таймі ініціативою володіли кременчужани, що й відобразилось у двох забитих м'ячах. По перерві футзалісти Козельщинського району почали гостро атакувати і змогли відквитати один м'яч. Та, на жаль, на більше не вистачило ні сил, ні часу. Отже, перемога – 2:1 – аматорів Кременчуцького району. Слід відзначити кваліфіковане суддівство на чолі з Андрієм Гончаренком.

Анатолій Головань, голова Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України
Володимир Сулименко, 24.03.2016, 12:491180