«Металіст» уже не той

«Металіст» (Харків) – «Ворскла» (Полтава) – 0:3
Голи: Хльобас, 17, Шиндер, 29 (пен.), Шиндер, 50

«Ворскла»: Непогодов, Ребенок, Хльобас (Сапай, 81), Дитятьєв, Пердута, Коломоєць (Ковпак, 71), Чеснаков, Шиндер, Ткачук, Скляр (Довгий, 77), Сімінін.

На засніженому полі ОСК «Металіст» командам було складно продемонструвати змістовну гру, але глядачі все ж побачили швидкісні комбінації і красиві голи.

Полтавці відкрили рахунок на 17-й хвилині після навісу Ребенка з лівого флангу у штрафний майданчик. Шиндер поборовся на другому поверсі та скинув м’яч Хльобасу. Новачок «Ворскли» пробив з льоту у верхній ближній кут – 0:1.

У наступній атаці господарі могли зрівняти рахунок. Соболь пробив на точність у дальній кут, але влучив у штангу. Ворскляни зробили правильні висновки з цього моменту і знову взяли м’яч під свій контроль. Молодий захисник «Металіста» Бобко помилився при перехопленні м’яча і дозволив увійти в штрафний майданчик Хльобасу. Атакувальний хавбек «Ворскли» фінтом переграв свого суперника, але отримав по ногах. Пенальті впевнено реалізував Шиндер – 0:2.

Другий тайм розпочався з гострої атаки «Металіста», у завершальній фазі якої Корнєв пробив над поперечкою. А всього через дві хвилини після цього моменту підопічні Севідова пропустили третій м’яч, який став наслідком низки неймовірних помилок. Спочатку втратив м’яч Зотько, потім Полянський не кращим чином зустрів Шиндера, Антон на своєму шляху обіграв ще й Бобка, а потім несильно пробив. Воротар момент удару не бачив, і, хоч м’яч ковзнув зовсім на невеликій швидкості, голкіпер не зміг з ним упоратися. М’яч від його рук по засніженому газону закотився в сітку – 0:3.

У підсумку «Ворскла» здобуває третю поспіль перемогу над «Металістом».

Результати матчів 19 туру Прем’єр-ліги України 2015/16: «Металург» З – «Шахтар» – -:+, «Чорноморець» – ФК «Олександрія» – 1:2, «Сталь» Д – «Говерла» – 1:0, «Олімпік» – «Волинь» – 1:1, «Карпати» – «Дніпро» – 0:1, «Динамо» – «Зоря» – 1:0.
Володимир Сулименко, 24.03.2016, 12:511086