24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Привітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення


З нагоди професійного свята в Палаці дозвілля «Листопад» привітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

На свято були запрошені працівники КП «Житлово-експлуатаційна організація №2», комунального підприємства «Ремліфт», КП «Полтаваелектроавтотранс», КП «Декоративні культури», працівники підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування», комунального автотранспортного підприємства 1628, а також працівники КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» та КП «Полтава-сервіс».

З найсердечнішими словами привітань до присутніх у залі працівників житлово-комунального господарства звернувся міський голова Олександр Мамай:
– Своєю працею ви забезпечуєте життєдіяльність нашого міста, створюєте належні побутові умови для його жителів. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежить працездатність людей, їхній настрій, атмосфера в суспільстві. За нинішньої ситуації підтримання достатнього рівня обслуговування населення дається вам нелегко. Тим більша людська вдячність за вашу щоденну наполегливу працю, створення життєвого затишку, турботу про полтавців. Прийміть щиру подяку за вашу життєво необхідну працю. Я знаю, що своєю невичерпною енергією ви щодня примножуєте добробут нашого міста, а водночас усієї України! Від імені територіальної громади Полтави висловлюю всім вам слова вдячності за любов та відданість рідному місту!

За особистий внесок у розвиток галузі, забезпечення стабільної роботи, високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – міський голова вручив 40 працівникам житлово-комунального господарства почесні грамоти, зокрема і з врученням нагрудних знаків, та грошові винагороди в розмірі 500 гривень.

Особливі подарунки – сертифікати на отримання службової квартири в Полтаві від міського голови – було вручено двірнику комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 2» Полтавської міської ради Ларисі Волковій, двірнику комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 2» Полтавської міської ради Вікторії Пасько та машиністу насосних установок КП «Полтававодоканал» Ользі Мисик.

Окрім цього, протягом кількох тижнів усі працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення як міського, так і обласного підпорядкування отримають матеріальну допомогу в розмірі 600 грн з нагоди професійного свята.

Перед запрошеними на свято гостями виступали заслужена артистка України Олена Білоконь, переможниця талант-шоу «Україна має талант» Олена Ковтун, тріо бандуристок «Вишиванка», міський духовий оркестр «Полтава», народний ансамбль танцю «Світанок», танцювальна сім'я «Спіріт», зразковий хореографічний колектив «Каприз».

Також на присутніх чекав ще один сюрприз – своїм чудовим співом усім піднімав настрій фіналіст телевізійного конкурсу «Україна має талант», найпозитивніший співак на сучасному просторі української естради Олександр Кварта.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 30.03.2016, 15:292766
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень