25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

«На високому крилі» Анатолія Одаренка

З вітальним словом звертається Михайло Любивий.
Співає Анатолій Одаренко.

Саме так – «На високому крилі» – називається музичний диск, який минулої неділі в Центральній науковій бібліотеці ім.І.П.Котляревського презентував на своєму творчому вечорі співак і композитор із Чутового Анатолій Одаренко. А назву йому дала одна з пісень, написана на слова полтавського поета Михайла Любивого, що стала вже своєрідною візиткою.

Творчість Анатолія Одаренка добре знана не лише на Полтавщині, але й за її межами, адже він – лауреат багатьох всеукраїнських фестивалів і конкурсів. Чимало полтавців запам'ятало Одаренка і за виступом на нашій акції «Полтавський вісник» збирає друзів», яку ми напередодні Дня міста проводили на Театральній площі. Тоді Анатолій уперше презентував пісню «Полтавська осінь журавлина», написану на слова журналіста «ПВ» Віталія Скобельського. Сам Одаренко унікальний і тим, що пише не лише пісні, які сам і виконує, але має й поетичний хист, тож поклав на музику і багато власних віршів. До речі, саме під час творчого вечора голова Полтавської спілки літераторів Михайло Любивий, у творчій співпраці з яким Анатолій Одаренко написав не лише пісню «На високому крилі», вручив поету і композитору посвідчення члена ПСЛ.

Зал зустрічав оплесками юну Олесю Шаповал.
Олена Удовиченко порадувала глядачів лірикою.
Вітали його і композитор Володимир Раковський, директор видавництва «Полтавський літератор» Анатолій Карпенко, заслужений артист України Василь Панчук, заступник редактора газети «Полтавський вісник» Віталій Скобельський, земляки з Чутового. Усі вони відзначали не лише талант Одаренка як співака і композитора, але і його прекрасні людські якості, які теж сприяють творчому потенціалу, – оптимізм, людяність, почуття гумору в поєднанні з надзвичайно відповідальним ставленням до справи.

Майже дві години тривав сам концерт. Більшість своїх пісень на слова М.Любивого, О.Печори, В.Капелюхи, М.Максимова, Л.Сябро, С.Безшапочного, В.Скобельського та інших виконував сам автор. Його піснями порадували присутніх і заслужений артист України Віктор Ландар, ведуча творчого вечора Олена Удовиченко, юна співачка з Чутового Олеся Шаповал, яку вже називають майбутньою зірочкою за талант та артистичність.

– Мені дуже приємно, що сьогодні на цей вечір зібралося так багато друзів, моїх творчих партнерів, – зазначив Анатолій Одаренко. – Тому він для мене не лише певний підсумок, але й стане поштовхом для нових творчих пошуків, бо наснагу для цього я бачу в людях, які мене оточують, які живлять новими ідеями, новими творами. А слова вдячності, які я сьогодні тут почув, спонукають працювати ще активніше.

У композитора і справді багато нових ідей, нових творчих планів. Тож залишається лише побажати всім їм здійснитися.
Іван Мольченко, 30.03.2016, 15:591196
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень