17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Опалювальний сезон у Полтаві рішенням виконкому припинено 7 квітня

На засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке провів міський голова Олександр Мамай, було розглянуто та розв'язано низку питань.

Так, розглянули рішення «Про виділення субвенції з міського бюджету», «Про затвердження Положення про громадську комісію з житлових питань при виконавчому комітеті Полтавської міської ради та її складу», «Про утворення комісії з визначення коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених учнів загальноосвітніх шкіл м. Полтава до кількості платних пасажирів електричним транспортом (тролейбусами)».

Серед іншого, з метою відшкодування перевізнику витрат за пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті – тролейбусі учнів загальноосвітніх шкіл м. Полтава до місця навчання і додому за грудень 2015 року, виконавчий комітет Полтавської міської ради прийняв рішення «Про відшкодування витрат із міського бюджету за пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті – тролейбусі за грудень 2015 року». Відтак КП «Полтаваелектроавтотранс» буде відшкодовано витрати в сумі 320 тис. 354 грн.

– Ми прекрасно розуміємо, що не всі батьки мають змогу забезпечити своїх дітей коштами на проїзд, особливо якщо є потреба користуватися транспортом кілька разів на день. Прийнявши таке рішення, ми виділили кошти для того, аби кожен школяр нашого міста міг безкоштовно користуватися полтавським електротранспортом. Тож усі ці діти зможуть
безкоштовно добиратися в будь-який куточок міста, щоб відвідати школу, бібліотеку, гурток тощо, – зазначив Олександр Мамай.

Окрім основних питань, на засіданні виконкому було розглянуто і додаткові. Проте за включення їх у порядок денний члени виконкому проголосували не одноголосно. Член виконкому від «Партії простих людей» Анатолій Вертелецький відмовився підтримувати внесення питань до порядку денного, аргументуючи це тим, що вони не доцільні. Однак більшістю голосів їх було внесено до порядку денного.

Серед таких питань було рішення «Про затвердження акта приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Полтави цілісного майнового комплексу Державного закладу «Відділкова клінічна лікарня станції Полтава статутного територіально-галузевого об'єднання «Південна залізниця». Так, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року №975-р «Про передачу цілісних майновх комплексів державних закладів охорони здоров'я у власність (спільну власність) територіальних громад» було прийнято рішення про передачу лікарні до комунальної власності міста.

Одним з нагальних питань, яке прийняли на засіданні виконкому, було рішення «Про закінчення опалювального сезону 2015–2016 рр.». У зв'язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря в Полтаві, відповідно до п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, та керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», було вирішено закінчити опалювальний сезон 7 квітня 2016 року.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко повідомив, що це рішення нагальне і потребує термінового впровадження:
– Доцільність прийняття рішення зумовлена тим, що середньодобова температура перевищила +8°С і український Гідрометцентр прогнозує температуру повітря на вихідних до +20°С. Окрім того, учора прийнято близько 100 дзвінків від жителів міста з проханням завершити опалювальний сезон.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 07.04.2016, 11:311547
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень