12 грудня 2018 • № 49 (1533)

Розійшлися миром і зберегли позиції

«Ворскла»: Богуш, Хльобас, Пердута, Чеснаков, Шиндер, Ковпак, Ткачук, Громов, Скляр, Даллку, Сімінін

До середини першого тайму «Ворскла» поступово перехопила ініціативу в господарів поля. Справжній гольовий момент упустив Хльобас, коли обіграв відразу двох захисників і опинився фактично віч-на-віч з воротарем. Махарадзе прочитав ситуацію і вчасно ви-йшов з воріт, скоротивши кут обстрілу. Підопічні Сачка й надалі контролювали гру, і, здавалося, гол назріває, проте забили господарі. Арбітр призначив неоднозначний пенальті. Поступаленко зважився на удар по воротах, м'яч з близької відстані влучив у руку Сімініна та змінив напрямок. Суддя порахував, що Сергій зіграв рукою навмисне і, не піддаючись на вмовляння гостей, призначив 11-метровий. Матяж виконав вирок майстерно, розвівши голкіпера і м'яч по різних кутах, – 0:1.

Раділи успіху господарі не більше двох хвилин, адже ворсклянам вдалася блискуча контратака. Шиндер побачив забіг Громова і миттєво зробив пас на хід. Артем зблизився з голкіпером і пробив у дальній кут поруч зі штангою – 1:1. Полтавці продовжили атакувати, заробляли штрафні, кутові, але забити до перерви їм не вдалося.

Другий тайм виявився більш обережним, команди йшли вперед, але великі сили залишали в обороні, через що по-справжньому небезпечних моментів було небагато. У підсумку розійшлися миром, набрали по одному очку і зберегли свої позиції в турнірній таблиці.