22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Альма-матер юних митців відсвяткувала 25-річчя


Малу академію мистецтв ім.Раїси Кириченко насправді важко назвати малою: за кількістю учнів її вважають чи не найбільшою в Україні, творити тут навчаються близько півтори тисячі дітей під керівництвом 143 педагогів. 15 квітня її вихованці демонстрували свої вміння на звітному концерті до ювілею закладу.

Святкували дату в Палаці дозвілля «Листопад» – менше приміщення навряд чи змогло б умістити понад тисячу дітей та їхніх батьків. Тим, чиє вміння зі сцени показати важко, знайшли місце у фойє – усю його площу зайняла малеча з мольбертами та вишивкою, а найменші театрали зустрічали гостей віршами. Чи не кожен другий тут прийшов за стопами батьків.

Охочих опановувати творчі премудрості не бракує, головне – уміти знайти підхід до дитини і зацікавити її, впевнена Тетяна Магомедова, директор Малої академії мистецтв:

– У нас навчаються діти від чотирьох років, і вони досягають успіхів у своїй справі: за рік більш як 300 учнів стають переможцями, лауреатами всеукраїнських, міжнародних, обласних конкурсів.

Нині на базі МАМ діють кілька зразкових колективів – «Пірует», «Арабески», «Полтавські балаболки», а також дитячі хори, музичні колективи, список можна продовжувати довго. Не оминули увагою успіхи дітей і представники міської та обласної влади. Зі словами привітань звернулася до всіх присутніх Світлана Тарашевська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів:

– Сьогодні велика родина учнів, батьків, викладачів, поціновувачів мистецтва відзначає значну подію в культурному житті нашого міста – 25-річчя найбільшої школи мистецтв в Україні! Ця школа – ровесниця нашої незалежної України! З кожним роком вона зростає, здобуває перемоги та надбання. Сьогодні вона налічує близько півтори тисячі вихованців, які відвідують різні відділи: музичний, хореографічний, образотворчого мистецтва, декоративно-прикладного мистецтва та театральну студію. Особливість цієї школи в тому, що вона дає змогу навчатися дітям з чотирьох років. Мала академія мистецтв має великі творчі здобутки. Щороку вихованці закладу беруть активну участь в обласних і всеукраїнських фестивалях та конкурсах. Окрім цього, учні мистецької школи представляють Полтаву на міжнародному рівні. Я щиро дякую людям, які вкладають душу і серце в наших дітей, – педагогам, котрі передають їм усі свої вміння.

До привітань Світлана Казимирівна долучила й матеріальну подяку за старанну роботу: вона вручила викладачам Малої академії мистецтв подяки та грамоти від міського голови Олександра Мамая, а творчому колективу передала особливий подарунок – цифрову фотокамеру та сертифікат на 80 тисяч гривень на придбання тканини для гуртків.

Сергій Лещенко, 25.04.2016, 12:311491
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень