17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Анна Гречишина — чемпіон Полтави з шахів

З 3 березня по 17 квітня щочетверга та неділі в Полтаві тривав чемпіонат міста з класичних шахів (1 година 30 хвилин кожному на партію із проведенням запису), у якому взяли участь 56 спортсменів, серед яких були майстри спорту, кандидати в майстри спорту, але не нижче другого розряду. Змагання пройшли в спорткомплексі Української національної медичної стоматологічної академії за швейцарською системою в 11 ігрових турів.

Уперше в турнірі такого рівня взяла участь новосанжарка, учениця третього класу Анна Гречишина, яка вже виконала норму другого дорослого розряду, бере участь у районних шахових турнірах серед дорослих та набирає залікові бали і підвищує свій ігровий рейтинг. Так і в чемпіонаті Полтави дебют дівчинки вдався відмінним – вона стала чемпіонкою міста, набравши п’ять очок і випередивши всіх своїх ровесників. Анна Гречишина нагороджена грамотою за перше місце в чемпіонаті Полтави.

Турнір був проведений у рамках відбору до чемпіо-нату України серед юнаків та дівчат віком до десяти років з класичних шахів, бліцу та швидких шахів, який стартує в Миколаєві з 3 травня, тож у третьокласниці продовжується цикл підготовки до чемпіонату України. Шаховий клуб ім.Івана Джалого вітає Анну Гречишину і батька Олександра Олександровича з перемогою, бажає в майбутньому прогресувати і досягати максимальних шахових вершин.

Упродовж двох тижнів у шаховому клубі ім.Івана Джалого відбулися шахові турніри: пам’яті О.Хавера та до Дня космонавтики, у яких узяли участь найсильніші шахісти Новосанжарського району.

Турнір пам’яті Хавера пройшов у дев’ять ігрових турів, але трійка кандидатів у майстри спорту розділила призові місця так: перше місце посів новосанжарець Микола Старченко – сім очок, друге – житель Стовбиної Долини Віктор Коба – п’ять очок, третє – Микола Повякало з Нових Санжар – чотири очки.

У турнірі до Дня космонавтики лідери Микола Старченко та Віктор Коба залишилися без змін, а третю сходинку посів житель села Мушина Гребля Микола Татара.

Переможці та призери були нагороджені грамотами ВФСТ «Колос» АПК України.

Віталій Баранович, директор шахового клубу

Володимир Сулименко, 25.04.2016, 12:422216
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень