Швидкий гол зруйнував плани моряків

«Ворскла» (Полтава) – «Чорноморець» (Одеса) – 2:0
Голи: Ткачук, 2, Коломоєць, 77

«Ворскла»: Непогодов – Сапай, Даллку, Дитятьєв, Пердута – Ткачук, Скляр – Бартуловіч (Ребенок, 59), Хльобас (Чеснаков, 78), Громов – Шиндер (Коломоєць, 46)

Після серії невиразних матчів команда Василя Сачка жадала перемоги, бажано переконливої. Уже не другій хвилині «Ворскла» заробила кутовий удар. Захисники випустили з виду Ткачука, який пробив головою з трьох метрів і промахнутися не мав права – 1:0. Проте був у моряків шанс повернути гру в потрібне для себе русло. Перехопивши м'яч у центрі поля, на сьомій хвилині відразу три гравці «Чорноморця» вибігли в контратаку. Коркішко проявив ініціативу, обійшов на швидкості Даллку, але переграти Непогодова в ближньому бою не зумів. На цьому гра «Чорноморця» в атаці у першому таймі завершилася. «Ворскла» ж домінувала в центрі поля, за рахунок чого кілька разів могла збільшити свою перевагу, але натрапила на натхненну гру стража воріт Боровика.

У другому таймі гра дещо пожвавішала. «Ворскла» стала більше атакувати, проте захисники «Чорноморця» не підпускали полтавців близько до своїх володінь. За таких обставин господарі почали бити здалеку. Запам’яталися удари Бартуловіча, Хльобаса та Громова. А на 77 хвилині результат поєдинку було визначено остаточно. Ребенок, який замінив Бартуловіча, промчав по флангу і пробив у ближній кут – Євген укотре виручив, але м'яч відлетів точно на Коломойця, який не втратив можливості забити свій дебютний гол за «Ворсклу» – 2:0.

Результати матчів 22 туру Прем'єр-ліги України 2015/16: ФК «Олександрія» – «Зоря» – 2:0, «Металург» З – «Сталь» Д – –:+, «Говерла» – «Динамо» – 0:2, «Дніпро» – «Металіст» – 5:0, «Волинь» – «Карпати» – 0:0, «Шахтар» – «Олімпік» – 3:0.
Володимир Сулименко, 21.04.2016, 12:541110