23 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Уся любов і вдячність земна нашим матерям


З нагоди Дня матері в Палаці дозвілля «Листопад» відбувся святковий концерт, на який були запрошені багатодітні матері, матері-героїні, матері дітей з особливими потребами, мами-волонтери, матері учасників антитерористичної операції на Сході, а також мами тих, хто віддав своє життя за цілісність
і незалежність України.

До присутніх у залі жінок зі словами щирої вдячності та найтеплішими побажаннями звернувся міський голова Олександр Мамай:
– У переддень міжнародного свята – Дня матері від щирого серця бажаю всім вам, любі полтавки, міцного здоров’я, щастя. Зрозуміло, що ваше щастя залежить від щастя ваших дітей. Тому нехай ваше серце завжди буде зігріте радістю та теплом успіхів найдорожчих для вас людей на цьому світі. Нехай ангел-охоронець береже їх та відвертає від них усі негаразди! Нехай збуваються заповітні мрії! Бережіть себе і своє внутрішнє сяйво, які б не дули в житті вітри! Нехай Господь береже вас та ваших рідних!

За особливу материнську самовідданість, невтомну працю, віру в завтрашній день, вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для їх усебічного розвитку, формування високих духовних і моральних якостей та з нагоди Дня матері в Україні Подякою міського голови та грошовою винагородою у розмірі 500 гривень від міського голови Олександра Мамая було відзначено багатодітних матерів, прийомних матерів, мам, які виховують дітей з особливими потребами, мам-волонтерів, жінок-ветеранів. Особливою увагою огорнули матерів, які мають неповнолітніх дітей, чоловіки яких загинули у зоні АТО. Хвилиною мовчання вшанували подвиг їхніх рідних людей, без сумніву, справжніх героїв.

Указом Президента України за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» було присвоєно матері п’ятьох дітей Любові Шпіці.

Особливий подарунок від міського голови отримала мама-вихователька Олена Мацицька, яка виховує п'ятьох дітей у дитячому будинку сімейного типу, що в Мачухах. Очільник міста вручив їй ключі від омріяного автомобіля. Відтак тепер велика родина зможе діставатися в будь-який куточок міста без перешкод.

Для запрошених на свято мам у двохгодинній програмі виступали найкращі вокальні й танцювальні колективи міста. Окрім цього, на присутніх чекав ще один сюрприз – своїм прекрасним співом усім піднімав настрій найпозитивніший співак на сучасному просторі української естради, фіналіст телевізійного конкурсу «Україна має талант» Олександр Кварта.

День матері – одне з найсвітліших травневих свят. Уперше свято матері в Україні відзначили на Галичині у 1928 році з ініціативи Союзу українок. Проте в 30-х роках патріотичний зміст українських свят став неприпустимим явищем. Свято було заборонено. Повернулось воно у нашу спільноту аж у 1990 році й уже наміцно закріпилось як одне з традиційних.
Володимир Сулименко, 16.05.2016, 13:35647
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень