18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Низький уклін вам, ветерани!

Минають роки, але пам’ять про війну як подвиг українського народу залишається в наших серцях. Події тих буремних років живуть у старих фронтових фотографіях, дорогих серцю листах-трикутниках, спогадах фронтовиків. У переддень Дня Перемоги для всіх ветеранів міста в парку «Перемога» влаштували вітальну програму. На урочистості завітали міський голова Олександр Мамай, секретар міської ради Оксана Деркач, заступники міського голови.

– Дорогі ветерани! Як радісно бачити вас сьогодні! Як гордо блищать ваші ордени й медалі! Як поважно приймати ваше рукостискання! Пам’ять про ваш доблесний подвиг не згасає! Вдячність за вашу відданість країні навічно викарбувана в наших серцях, – зі словами щирої вдячності звернувся до ветеранів Олександр Мамай. – Нинішньому поколінню важко цілком збагнути ті події, ті страждання, які принесла Друга світова війна. Ви ж відчули це горе на собі, ви, як ніхто інший, знаєте ціну людського життя, свободи, мирного неба над головою. Ви відбудували для нас, своїх нащадків, чудову країну! Дорогі ветерани, дороге старше покоління! Утілюйте у своїх дітях та онуках любов і повагу до рідного краю, і вона повернеться вам щасливим майбутнім ваших нащадків! Я звертаюся до вас зі словами щирої вдячності за те, що ми маємо змогу жити на своїй землі й будувати своє майбутнє! Бажаю вам міцного здоров’я й довголіття. Нехай кожен ваш день буде наповнений радістю й увагою близьких людей! Бажаю щастя вам і вашим родинам!

За відданість територіальній громаді міста, активну життєву позицію, військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди відзначення 9 Травня міський голова Олександр Мамай нагородив ветеранів почесними грамотами, зокрема і з врученням нагрудних знаків. Окрім того, до свята учасникам бойових дій та інвалідам війни з міського бюджету виділено по 1 тис. грн.

Дарували гарний настрій присутнім вихованці Творчого центру Наталії Май, військово-спортивний центр «Воїн», зразковий ансамбль танцю «Гарний настрій» та інші талановиті полтавці. А потім почесних гостей запросили до святкового обіду.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 16.05.2016, 14:04683
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень