17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

У Полтаві відбувся міський дитячий фестиваль «Великодня писанка»


На Театральній площі під патронатом міського голови Олександра Мамая відбувся дитячий фестиваль композицій «Великодня писанка», який напередодні самого Великодня довелося відкласти через несприятливі погодні умови.

Традиційно в рамках фестивалю було проведено виставку декоративно-прикладного мистецтва «Містечко майстрів», а також конкурс творчих робіт. Цього року на конкурсі «Великодня листівка» на розсуд журі свої роботи представили вихованці дитячих садків, загальноосвітніх шкіл, шкіл естетичного виховання та позашкільних закладів освіти. Зроблені власноруч писанки, іграшки, плетені кошики, вироби з паперу, глини, дерева, вишиті й намальовані картини, вишиті рушники, сплетені з бісеру квіти й метелики та багато-багато іншого представили юні майстри.

Олександр Мамай особисто оглянув композиції всіх навчальних та дошкільних закладів, а також вручив на згадку про цьогорічний фестиваль листівки-витинанки:

– Це свято об'єднує всіх жителів нашого міста у велику й дружну родину. Я приємно вражений, що наші діти мають стільки талантів та здібностей. Вони старанно готувалися до цього дійства, і сьогодні кожен з них має змогу продемонструвати свої вміння. Приємно, що юні полтавці розвиваються не тільки в науці, але і в мистецтві. Щиро дякую вихователям, учителям, батькам, які виховують їх гідними людьми! Упевнений, що майбутнє Полтави разом із таким наступним поколінням – у надійних руках!

Після огляду кожної композиції Олександр Мамай провів церемонію нагородження. Усі учасники конкурсу отримали грамоти та пам'ятні призи, а переможці – цінні подарунки від міської влади, серед яких канцелярські набори та мікрофони.

Гарний настрій усім присутнім подарувала святкова концертно-розважальна програма, підготовлена творчими колективами та виконавцями Палацу дитячої та юнацької творчості.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 16.05.2016, 14:35771
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень