Реваншувалися за поразку в першому колі

«Зоря» (Луганськ) – «Ворскла» (Полтава) – 1:2
Голи: Будківський, 12 – Хльобас, 46, Шиндер, 85 (пен.)

«Ворскла»: Непогодов – Сапай, Даллку (Чеснаков, 20), Дитятьєв, Сімінін – Хльобас, Ткачук, Скляр, Бартулович (Ребенок, 74) – Коломоєць, Шиндер (Довгий 90+1)

Уже на 13-й хвилині «Зоря» відкрила рахунок. Чайковський виконав подачу з правого флангу, а Будківський, який і до цього часто «кривдив» нашу «Ворсклу», випередивши Даллку, буквально заколотив м’яч у ворота – 1:0! Перші ознаки життя полтавська атака подала після закінчення півгодини гри, а на 39-й хвилині ворскляни могли зрівняти рахунок, коли після подачі кутового Бартуловичем м'яч потрапив Дитятьєву. Олексій не розгубився і відразу пробив, ледь-ледь не влучивши в кут воріт. Очевидно, Василь Сачко під час перерви провів серйозну профілактичну роботу зі своїми підопічними, тож команда принаймні забігала. Розігравши м'яч з центра поля, полтавці провели атаку, яка увінчалася голом Хльобаса. Сімінін виконав подачу, і м'яч потрапив до Ткачука. Андрій бив метрів з десяти, але захисник суперника встиг підставити ногу. Тепер уже м’яч відлетів до Хльобаса, а той з кута воротарського пробив під поперечину – 1:1. Натхненна голом «Ворскла» продовжила тиск, і на 55-й хвилині той же Хльобас ледь не оформив дубль. Та під завісу матчу одна з атак «Ворскли» обернулася на пенальті. Шиндер, який обіграв Форстера, був збитий у штрафному бразильським захисником. Сам же Антон і реалізував 11-метровий, перехитривши воротаря «Зорі» Шевченка, який кинувся у протилежний бік.

Та варто було «Ворсклі» вийти вперед, як команда залишилася в меншості: Сапай отримав другу жовту за грубу гру проти Каменюки. Однак зламати оборону з дев'яти осіб, що стояли у своєму штрафному, господарям виявилося не під силу. Так «Ворскла» взяла реванш за поразку в першому колі, тоді як «Зоря» остаточно втратила шанси завоювати бронзові нагороди.

Результати матчів 25 туру Прем'єр-ліги України 2015/16: «Динамо» – «Металург» З – +:–, «Чорноморець» – «Металіст» – 0:1, «Волинь» – «Дніпро» – 2:3, ФК «Олександрія» – «Говерла» – 2:0, «Олімпік» – «Сталь» Д – 0:2, «Карпати» – «Шахтар» – 1:2.

Володимир Сулименко, 13.05.2016, 14:501098