10 грудня 2018 • № 49 (1533)

Полтавські судномоделісти поза конкуренцією

На Ворсклі відбулися змагання Кубка України «Полтавська битва-2016» з судномодельного спорту секції «М», присвячені 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам'яті та примирення. Турнір проводиться в 16 номінаціях серед команд дорослих та юніорів. Учасників привітали президент Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України Сергій Демиденко, голова обласної організації ТСОУ Василь Василенко. У змаганнях узяли участь спортсмени з Києва, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.

Перемогу в командному заліку здобула збірна команда Полтавської обласної організації товариства, друге місце посіла команда з Глухова Сумської області, третє – міста Києва. Серед юніорів перше місце поділили команди Полтавського міського навчального центру позашкільної освіти і Глухівського міського навчального центру позашкільної освіти Сумської області, третє місце посіла команда юніорів Кременчуцького міського навчального центру позашкільної освіти «Лідер». Спортсмени дорослої команди Полтавського обласного товариства вибороли призові місця в 16 номінаціях. Серед юніорів-полтавців відзначився Андрій Берека, який здобув дві перемоги з трьох. Загалом цей молодий майстер спорту міжнародного класу у свої 13 років завоював шість золотих та одну срібну медаль. Дорослу та юніорську команди Полтави до змагань готував Георгій Мелікашвілі.