26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

До Дня захисту дітей відкрили реконструйований спортивний майданчик


На футбольному та волейбольному полях, що в авіамістечку, за словами місцевих жителів, тренувалося не одне покоління полтавців – обладнали його вже понад 40 років тому. Однак нещодавно, завдяки спільній роботі депутатів міської ради, зокрема ініціативі Андрія Матковського, його вдалося суттєво оновити та обладнати спортивними снарядами.

Відкриття відбулося 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей. Власне для них тут передбачили все необхідне. Віталій Нікіпелов, заступник міського голови, привітав юних спортсменів із цією подією.

– Справжнє свято, коли діти посміхаються, – зазначив посадовець. – Ми живемо в нелегкі часи, але повинні винаходити сили, засоби й робити для наших дітей свято. Це відкриття ілюструє ефективну роботу депутатів міської ради, а також центру «Юний Європеєць» і його керівника Майї Матвеєвої, яка постійно працює на кращий результат і порушує питання, які потрібно вирішити. Дякую жителям авіамістечка за активну участь. Ми бачимо, що невеличкими зусиллями кожного можна зробити значну справу, яка покращить наше життя.

До організації свята долучилося управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської міської ради.

– Кожна дитина після матчу отримає солодкі подарунки. Незабаром починається Євро-2016, тож бажаю, щоб із таких змагань виростали справжні спортсмени національної збірної! – зазначила заступник начальника управління Юлія Приходько.

Подякувала за співпрацю, яка дозволила відкрити майданчик, і Майя Матвеєва, депутат Полтавської міської ради, директор міжнародної школи «Юний Європеєць»:

– Вітаю із цим чудовим святом – Міжнародним днем захисту дітей, а також із реконструкцією нашого спортивного майданчика. Фізкультура і спорт завжди відігравали велике значення в житті дітей. Якщо ви будете здорові, то зможете добре вчитися, а це дасть змогу отримати гарну професію і стати справді гідними громадянами України. Особлива подяка Андрію Матковському за реконструкцію стадіону, Сергію Пожидаєву, командиру військової частини, за допомогу і мешканцям навколишніх будинків за фінансову підтримку.

Перший м'яч на оновленому полі забив майстер спорту Ігор Кислов, колишній гравець «Ворскли», а нині голова фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Він побажав дітям досягати успіхів у спорті і в майбутньому прославити місто спортивними досягненнями.

Після цього на поле вийшли юні футболісти. І хоч матч був товариським, однак пристрасті на полі кипіли зовсім не дитячі. Проте перемогла, як кажуть, дружба, і солодкі подарунки отримали всі учасники.

Роботи з реконструкції стадіону, зазначили організатори свята, не завершуються, їх збираються проводити й надалі, оскільки у цьому районі міста не так багато місць, обладнаних для занять спортом.
Сергій Лещенко, 02.06.2016, 15:43704
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень