25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Робота двірника почесна, шанована та відповідальна

Жителям міста завжди приємно звертати увагу на чистоту тротуарів, місць очікування громадського транспорту, біля торгових та інших соціальних закладів, сміттєвих контейнерів, якщо останні використовуються правильно і біля них не накопичуються відходи. Якщо ж такі місця регулярно не прибираються, вони перетворюються в антисанітарні осередки, викликають у людей негативні емоції та обурення.

Для підтримання таких громадських мікротериторій комунальні служби передбачають штатні посади двірників, підпорядковані відповідним ЖЕКам або державним підприємствам. Тож від якості роботи названих посадових осіб залежить чистота і привабливість громадських місць, гарний настрій та душевне здоров’я містян.

Усе це відбувається при обов’язковій умові, що місцеві жителі й пішоходи теж дотримуються загальноприйнятих громадських правил: не засмічують такі місця, з повагою і доброзичливістю ставляться до двірників та їхньої добросовісної праці.

До таких вуличних «санітарів» належить і двірник Людмила Тулинкова, котра працює в ЖЕК №2 м. Полтави. Вона закріплена за житловим кварталом біля Полтавської державної аграрної академії. Квартал обмежується вулицями Сковороди, Балакіна, провулком Шкільним. На цій дільниці вона трудиться вже шість років, а до цього працювала на фізичних роботах на різних підприємствах Полтави, усього має 44 роки трудового стажу. Найбільше ж їй подобається працювати двірником – і для здоров’я корисно, бо весь час на свіжому повітрі, і для душі приємно, бо щодня спілкується з привітними жителями.

Щоденно за будь-якої погоди Людмилу Анатоліївну можна бачити на вулицях з сьомої ранку зі спорядженням – дитячою коляскою, обладнаною для перевезення прибиральних засобів – мітли, совки, відра та ін. Жителі кварталу завжди при зустрічі з жінкою доброзичливо вітаються та обмінюються життєвими новинами, сама ж вона комунікабельна та гарної вроди – у свої 60 років (у ЖЕКу відзначали її день народження і преміювали путівкою в санаторій) виглядає на 10-15 років молодшою.

Начальник дільниці №3 ЖЕКу Микола Тюш задоволений її роботою, а майстер технічної дільниці Ніна Схорож відмічає, що вже кілька років територія, закріплена за Людмилою Тулинковою, утримується однією з кращих у ЖЕК №2.

Жителі дворів вулиці Балакіна №№ 61, 63, 65 попросили автора статті, свого сусіда, висловити через редакцію газети вдячність за працю Людмили Анатоліївни, поздоровити з ювілейною датою життя, побажати їй доброго здоров’я, добробуту і злагоди в сім’ї.

Микола Ковган, пенсіонер, житель вулиці Балакіна


Іван Мольченко, 24.06.2016, 12:361775
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень