20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Неоніла Сливка: Свою творчість я бачу як творчість Квітки Цісик

Неоніла Сливка – полтавська співачка родом із Решетилівщини, яка поки що мало відома пересічним громадянам, але вже стала призером кількох престижних вокальних конкурсів і завоювала прихильність зіркових членів журі.

До редакції жінка завітала з дипломами та кубком, що засвідчують її перемоги та особисті здобутки.

– Останній конкурс, у якому брала участь, – форум мистецтв, де я стала лауреатом другої премії в номінації «Естрадний вокал». Вважаю, що це дуже хороший результат, оскільки загалом брали участь близько 100 учасників, а я була єдиним представником Полтавської області.

Неоніла Сливка також посіла третє місце на міжнародному фестивалі аматорського мистецтва «ArtTalentFest-2015» у номінації вокалістів, який проходив у Києві. Головою журі був відомий композитор, автор музики до багатьох радянських фільмів та мульт-фільмів Володимир Бистряков.

– Після конкурсу ми спілкувалися з Володимиром Юрійовичем у Facebook, і він надіслав мені оригінальне аранжування своєї пісні російською мовою «Чижиков и другие». Я записала цю пісню у своєму виконанні й отримала приємне схвалення. Нині планується переклад тексту українською мовою. Також маестро обіцяє запросити мене на свій концерт із цією піснею, – ділиться своєю радістю жінка.

Співачка з дитинства цікавилася вокалом, але професійно почала займатися лише три роки тому. Неоніла Сливка бере уроки у викладача Полтавського музичного училища ім.М.В.Лисенка Сергія Рубана і багато чим завдячує його професіональності й досвіду.

За свій недовгий сценічний шлях співачка виступила на багатьох благодійних концертах, святкових вечорах тощо.

У репертуарі переважно українські пісні:
– Я виконую класичні українські пісні, які, можливо, дещо призабуті. Це твори Анатолія Кос-Анатольського, Олександра Білаша, Олексія Чухрая, Аркадія Філіпенка. Їхні визначні твори припадають пилом у забутих архівах, а я прагну їх оживити, модернізувати і подати сучасному слухачу.

Нещодавно Неоніла Сливка випустила свій перший диск і на цьому зупинятися не збирається. Співачка поділилася з нами і своїми планами на майбутнє, серед яких поїздка на конкурс до Болгарії та зйомка власного кліпу на пісню «Тополина земля».

– Свою творчість я бачу як творчість Квітки Цісик, тобто людини з народу, яка співає душею й несе в собі певну національну ідею, – говорить артистка.
Володимир Сулименко, 24.06.2016, 13:242049
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень