14 грудня 2018 • № 50 (1534)
Rss  

Юлія Мелкумова: Не бути байдужими та не боятися труднощів!

Юлія Мелкумова обрана депутатом Полтавської міської ради по 39 виборчому округу від політичної партії «БПП «Солідарність», куди входять селища Новобудова, Крутий Берег та Вакуленці. З огляду на те що виборці цього округу живуть у віддалених районах Полтави, проблеми вони відчувають гостріше.

Найперше, з чим стикалися впродовж багатьох років жителі округу, – відсутність пільгового транспорту. Від громадян надходили сотні звернень стосовно неможливості добратися з Вакуленців, Дублянщини до міста. Вартість проїзду у маршрутних таксі сьогодні складає 4 грн, а часто доводиться їхати з пересадками, тому ціна проїзду суттєво б'є по гаманцях соціально незахищених полтавців, пенсіонерів, інвалідів.

– Часто люди казали, що не виїжджають із Вакуленців у місто тільки через те, що відсутній пільговий транспорт, а пішки йти нереально, – розповідає Юлія Мелкумова. – Це фактично єдиний округ у місті, де був відсутній пільговий проїзд. Та спільними зусиллями разом з представниками міської виконавчої влади, депутатами з команди Андрія Матковського проблемні питання розв'язуються. Сьогодні ситуацію виправлено, з травня відновлено пільговий автобус за маршрутом №1 «Критий ринок – селище Вакуленці». Вдячні пенсіонери досі надсилають подяки за розв'язання цього непростого та досить болючого для них питання.

Інша проблема, з якою стикаються жителі цих районів, – неналежний стан доріг. На деяких вулицях селищ (Довга, (колишня ХХІІІ з'їзду КПРС)) – асфальтове покриття настільки жахливе та вибоїни такі величезні, що громадському транспорту просто неможливо проїхати. Водії елементарно бояться рухатися цими вулицями, аби не пошкодити машини та автобуси.

– Проблему розв'язуємо крок за кроком, вулицю за вулицею, – говорить Юлія Мелкумова. – Наразі – шляхом грейдерування тих ділянок доріг, які викликають особливе занепокоєння. У планах у поточному році зробити капітальний ремонт основних доріг селищ Новобудова, Крутий Берег та Вакуленці.

Стикалися роками жителі Крутого Берега з проблемою відсутності санвузла в амбулаторії сімейної медицини. Нині все майже залагоджено. Виготовляється проектно-кошторисна документація об'єкта, і вже незабаром в амбулаторії з'явиться довгоочікуваний санвузол.

– Разом ми змінимо життя полтавців на краще, – упевнена Юлія Мелкумова. – Головне – не бути байдужими та не боятися труднощів!
Іван Мольченко, 04.07.2016, 13:321367
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<листопад