16 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

22-річна полтавка боротиметься за звання «Міс Україна-2016»

Анастасія Антропова не просто красуня-модель, яка досягла високих вершин у модельному світі, а перш за все дівчина з активною громадською позицією та непересічним розумом. Талановита білявка, яка руйнує всі стереотипи і доводить, що краса починається із внутрішніх почувань людини.

Невдовзі Анастасія буде представляти Полтаву на всеукраїнському конкурсі краси. «ПВ» поспілкувався з дівчиною і розпитав про її модельний шлях та підготовку до такого важливого змагання.

Благодійний дружній футбольний матч серед дівчат «Модель у бутсах».
– Розкажи, будь ласка, як ти потрапила у світ моделінгу? З чого все почалося?
– Насправді все почалося з «Полтавського вісника». Так-так! Коли мені було дев'ять років, я потрапила на першу сторінку газети. Звичайно, на той час я і не думала пов'язати своє життя з цією роботою, але це і стало моїм першим досвідом як фотомоделі.

Через деякий час після того в моїй школі проходив фотоконкурс «Перлинка школи». Я також спонтанно вирішила взяти участь і перемогла. Уже в той час мені пропонували вступити до модельної агенції, але я відмовлялася, тому що мріяла опанувати більш серйозну професію. У 17 років стала учасницею свого першого конкурсу краси «Красуня Полтави». Спочатку азарту до конкурсу я не відчула, але коли почалися репетиції, то дух конкуренції пробудив у мені, як у спортсменці, жагу до перемоги. Далі йшли конкурси за конкурсами.

– А як потрапила на конкурс?
– Я закінчила фотомодельну школу «Колізей», мене почали запрошувати до співпраці на комерційних умовах. Остання перемога в конкурсі «Міс Полтавщина», власне, і надала мені змогу взяти участь у національному конкурсі краси «Міс Україна». Але щоб стати його учасницею, мені довелося проходити загальний кастинг у Києві, тобто мій титул «Міс Полтавщина» не був «прямим квитком» на національний конкурс. Прибувши на кастинг до Києва, я дещо зневірилась у своїх силах, оскільки там були дівчата на дві голови вищі за мене і вполовину худіші. Та коли через добу мені зателефонували з Національного комітету конкурсу «Міс Україна» і повідомили, що я пройшла відбір, була надзвичайно щаслива. Також мені сказали, що до 1 липня, протягом місяця, мені потрібно вигадати і реалізувати благодійний проект.

На благодійному аукціоні розіграли м'яч із підписами.
– Що це за проект? І що саме має зробити конкурсантка у його межах?
– Загальний всеукраїнський проект має назву «Краса з метою». У рамках цього проекту кожна учасниця обирає будь-який напрям благодійності, у межах якого буде реалізовувати власний проект. Мій має на меті привернути увагу до дітей-аутистів. Я навчаюся на реабілітолога і проходила практику в різних реабілітаційних центрах. На останній практиці спів-праця з дітьми-аутистами особливо запала мені в душу, тому, коли я звернулася до свого університетського керівника з проханням допомогти визначитися з темою проекту, вона порадила мені розробити благодійну програму саме для таких дітей.

– Які етапи включає твій благодійний проект?
– Першим етапом була організація свята мильних бульбашок для дітей-аутистів. Це відбувалося в одному з полтавських кафе, де, окрім розважальної програми, був організований і святковий стіл для малечі. Це все робилося для того, щоб малята відволіклися від постійного процесу навчання та реабілітації й відчули себе звичайними дітьми, просто пораділи життю й солодкій порі дитинства.

Другим етапом став соціальний ролик. Сюжет відео такий: я як спеціаліст реабілітаційного центру прошу намалювати всіх дітей свою мрію, красиве блакитне небо, яскраве тепле сонечко, будинок. У результаті діти показують свої малюнки: у звичайних дітей – яскраві гарні картини, а в дитини-аутиста дещо деформоване сприйняття дійсності проявляється через нерівність ліній, абстракт-ність малюнка. Наприкінці відео свої враження і переживання висловлює мати цієї дитини, яка говорить, що дітей з особливими потребами не треба жаліти, вони звичайні, але просто потребують більшої уваги й батьківської опіки.

Третій етап – проведення дитячого «Благодійного ярмарку доброти», який відбувся 26 червня у приміщенні ТЦ «Київ». Для дітей виступав шоу-балет «ALEX», також були організовані шоу мильних бульбашок, дискотека. Але центральною подією став розпродаж дитячих товарів: іграшок, сувенірів, солодощів домашнього приготування з метою збору коштів для дітей-аутистів. Це був мій перший досвід проведення такого загальноміського свята, і, маю сказати, пройшло все досить успішно.

На дитячому «Благодійному ярмарку доброти».
Спочатку планувалося встигнути реалізувати ці три події, та часу було виділено надзвичайно мало, і я не була впевнена, що встигну все це провести. Але якось захопилася ідеєю допомогти дітям-аутистам і тому втілила в життя ще один – четвертий етап – своєї благодійної програми. На День Конституції ми вирішили провести благодійний дружній футбольний матч серед дівчат «Модель у бутсах». Судити матч люб'язно погодився відомий спортивний журналіст і блогер Станіслав Майзус. Люди, які прийшли подивитися на це видовищне дійство, мали змогу долучитися до благодійної акції й пожертвувати кошти на потреби для реабілітації дітей-аутистів. Після матчу всі бажаючі мали змогу сфотографуватися з учасницями футбольного турніру, скуштувати смачну польову кашу від шеф-кухаря ресторану «Vivat Провінція», а на благодійному аукціоні розігрувався наш футбольний м'яч із підписами. Кошти будуть переведені на рахунок реабілітаційного центру.

– Як іще готуєшся до конкурсу «Міс Україна»?
– Окрім благодійного проекту, ми ще маємо підготуватися до конкурсу талантів. Я люблю співати, але це лише хобі, тому на конкурсі хочу презентувати черлідерський танець, оскільки займаюся черлідингом і художньою гімнастикою професійно. Також підготовка до конкурсу включає психологічний і фізичний аспекти. Моральна підготовка важлива не менше, ніж фізична. Учасниці й особливо переможниці конкурсу повинні нести благородну місію – зробити цей світ трошки кращим, допомогти тим, хто цього потребує найбільше.

– Які маєш плани на майбутнє після конкурсу?
– Звичайно, хотілося б посісти одне з трьох призових місць. Переможниці будуть представляти Україну на конкурсах «Міс Світу», «Міс Земля», «Міс Інтернаціонал». Кожен з цих конкурсів важливий своєю благодійною частиною. Так, переможниця конкурсу «Міс Земля» стає послом ООН із питань розвитку Програми по збереженню навколишнього середо-вища. Це надзвичайно важко, але я готова нести таку відповідальність, якщо, звичайно, здобуду перемогу, у що хотілося б вірити.

Анастасія Антропова своїм прикладом доводить, що краса таки врятує світ, але це краса внутрішня, яка сіє добро, співчуття і допомогу для тих, хто цього найбільше потребує. Ми дякуємо Насті за приємну розмову та від щирого серця бажаємо перемог і нових звершень.
Вікторія Білокінь, 04.07.2016, 13:41801
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень