13 грудня 2018 • № 50 (1534)

Камерилов та Шеметило з медалями чемпіонату Європи

У столиці Росії завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное, де у складі збірної України вдало виступили четверо спортсменів із Полтавщини.

Під час першого дня фіналів полтавці, вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності заслуженого тренера України Олега Камерилова Денис Камерилов та Едуард Шеметило на каное-четвірці (разом із Денисом Коваленком і Віталієм Вергелесом) завоювали срібну медаль на дистанції 1000 метрів. У фіналі українці фінішували з результатом 3 хвилини 26,736 секунди. Тут переміг екіпаж збірної Росії, а бронзовими призерами стали веслувальники Румунії.

В останній день турніру Денис Камерилов із львів'янином Віталієм Вергелесом стали бронзовими призерами на каное-двійці на дистанції 500 метрів – 1 хвилина 43,520 секунди.

Серед інших фіналів у Москві, у яких брали участь наші земляки, відзначимо такі місця: Едуард Шеметило – сьоме місце на каное-одиночці (1000 метрів) і четверте місце на каное-одиночці (5000 метрів), Олександр Сівков – п’яте місце на каное-одиночці (500 метрів), Денис Камерилов – шосте місце на каное-двійці (200 метрів).
Володимир Сулименко, 04.07.2016, 14:031213