26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Податківці відзначили професійне свято

26 років тому, 2 липня 1990 року, у складі Міністерства фінансів України було створено Державну податкову службу. З нагоди такої дати у міській податковій інспекції відзначали День працівників Державної податкової служби України.

Привітати працівників цієї важливої для економічного розвитку держави галузі завітав міський голова Олександр Мамай. Він упевнений: саме робота податківців дала змогу сформувати міський бюджет, завдяки якому Полтава живе та розвивається.
– Завдяки саме податковій службі в нас ремонтуються дороги, дахи, отримують зарплату лікарі, вчителі та інші бюджетники, – наголосив він.

Були в цей день і подарунки: Олександр Мамай вручив податківцям грамоти, подяки та нагрудні знаки. Особливо він відзначив ветеранів Полтавської податкової – тих, хто працює тут уже 26 років, від першого дня організації. Податківці теж не лишилися в боргу – презентували міському голові як розпоряднику бюджету міста символічний гаманець.

А міський бюджет цього року завдяки роботі податківців суттєво поповнився. Обсяг доходів бюджету Полтави, які контролює Державна податкова інспекція в місті, за останні півтора року становив 1 млрд 370 млн грн. Для порівняння: у 2015 році – 823 млн 200 тис. грн, а за шість місяців 2016 року – понад 544 млн грн. Завдяки цьому вдалося своєчасно та в повному обсязі забезпечити виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, фінансування видатків на енергоносії, медикаменти, харчування учнів шкіл тощо.

Міський голова зазначив, що завжди радий допомогти працівникам податкової галузі у їхній роботі. Олександр Мамай упевнений: тісна співпраця міської влади та податкової інспекції – успішна та корисна для Полтави і полтавців.

Так, спільними зусиллями міста та Державної податкової інспекції у місті Полтаві з 2012 року діє Програма покращення умов обслуговування платників податків міста Полтави та збільшення надходжень до державного і місцевого бюджетів. Міська влада за цей період виділила 1 млн 285 тис. грн для покращення умов для платників податків.
– Завдяки співпраці з міською владою в нашому місті, у нашій податковій єдиний в Україні створений та функціонує сервіс «Мобільний консультант», – говорить в. о. начальника Державної податкової інспекції у м. Полтаві Дмитро Мельник. – Це безкоштовний для наших платників сервіс, згідно з яким наші платники отримують безкоштовні СМС, які їм нагадують про своєчасну сплату податків.

Також податківець привітав колег зі святом та розповів про головні пріоритети в роботі сучасної служби:
– Вони залишаються незмінними: удосконалення системи адміністрування податків, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу та інше. Я щиро дякую всім партнерам та клієнтам податкової служби – платникам податків за той рівень співпраці, взаємодопомоги, відкритості та довіри, що існує сьогодні між нами!

Нині на обліку в міській ДПІ перебувають понад 26 тисяч платників, із них – майже дев’ять тисяч юридичних осіб та понад 17 тисяч фізичних осіб-підприємців. Обслуговують їх 173 працівники податкової служби Полтави.

Сергій Лещенко, 07.07.2016, 13:51753
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень