18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Турбота про юних полтавських спортсменів


З огляду на складну соціально-економічну ситуацію в країні, нині не кожна родина може дозволити собі відпочинок улітку, скажімо, на березі моря. Про поїздку за кордон уже й говорити зась! Усі батьки намагаються оздоровити своїх дітей коли вже не на морському курорті, то хоча б у рідному краї.Найоптимальнішим варіантом залишаються заклади оздоровлення та відпочинку.

До комунальної власності міста належать два табори – це спортивно-дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії», що в Соснівці Полтавського району, а також «Супутник» у Михайлівці Диканського району. 11 липня відкрилася друга табірна зміна в «Олімпійських надіях». Заїхали сюди 172 юних спортсмени. Відпочиватимуть і з радістю, і з користю, адже продовжуватимуть тренування кожен за своїми направленнями під керівництвом 17 досвідчених тренерів.

Для талановитих спортсменів цього року багато сюрпризів! Схвально та з радістю оцінили діти зміни. Табір завжди вважався наметовим містечком. Але час плине, і сучасні вимоги до відпочинку та оздоровлення дітей вимагають покращення умов перебування. Турбота про прийдешнє покоління – одне з пріоритетних завдань міського голови Олександра Мамая. Так, за підтримки депутатського корпусу з міського бюджету було виділено 500 тис. грн на придбання та встановлення для табору двох будиночків на 16 ліжко-місць, у яких сьогодні вже проживають наймолодші відпочивальники. На досягнутому не зупиняються: на наступній сесії Полтавської міської ради заплановано виділення коштів у сумі 800 тис. грн на придбання ще одного будиночка загальною площею 225 кв.м, який заплановано встановити по закінченні оздоровчого сезону 2016 року. Окрім того, оновлено електро- та водопостачання (на ремонт свердловини в СДЗОВ «Олімпійські надії» було виділено 200 тис. грн), влаштовано футбольне поле, закуплено ортопедичні матраци (40 тис. грн), а також придбано спортивний інвентар.

Подбали не лише про комфорт. Путівки до комунальних таборів були значно здешевлені, і батьки вносять лише частку відповідно до пільгових категорій – 20%, 30% і 50%. Решта ж сплачується за рахунок місцевого бюджету. На здешевлення путівок в «Олімпійських надіях» заплановано 926 100 грн. Тобто юні спортсмени, які виборюють славу Полтави на всіх рівнях, мають змогу відпочити за 20% від вартості путівки. Якщо ж дитина належить до пільгової категорії, то путівку вона отримає безкоштовно.

Міський голова Олександр Мамай, уже за доброю традицією, завітав на урочисте відкриття другої табірної зміни. Принципова позиція очільника Полтави – завжди підтримувати розвиток спорту в місті, тим паче серед дітей та молоді:
– Підтримати талановитих дітей – наше головне завдання! Ми зобов'язані створити належні умови для їх виховання, повноцінного розвитку, аби наші діти конкурували в мистецтві, науці, спорті. Усі ми прекрасно розуміємо, що майбутнє нашого міста, нашої країни – саме в руках наших дітей. Дай Боже, щоб їхнє життя склалося щонайкраще! А поки вони ще маленькі, ми, дорослі, маємо подарувати їм найяскравіше дитинство! Найкраща інвестиція в державу – це, звісно ж, вклад у молодь!

Не менш важлива під час відпочинку й культурно-мистецька складова. Для закладів виділяються кошти на краєзнавчі екскурсії, відвідування музеїв. На відкриття кожної зміни до всіх таборів міський голова Олександр Мамай приїжджає не з порожніми руками. Уже 12 липня всі відпочивальники мали змогу весело відпочити в парку розваг «Дитяча планета». Сертифікат на безкоштовне відвідування закладу очільник Полтави вручив директорові табору Тетяні Тодорюк. Та й на цьому сюрпризи не завершились! Міський голова додав ще й сертифікат на 15 тис. грн для придбання музичного обладнання. На знак подяки задоволені діти подарували гостям чудову концертну програму.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 15.07.2016, 12:46660
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень