18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Як полтавці на Івана Купала призи вигравали


Колоритне літнє свято Івана Купала полтавці активно відзначали минулого тижня на пляжі Шевченківського району. Яскраве і видовищне народне гуляння вже традиційно проходить під патронатом міського голови Олександра Мамая.

Організатори підготували багато подарунків і сюрпризів для дітей та молоді, які брали участь у майстер-класах, спортивних змаганнях тощо. Серед призів – планшет, м’ячі, намети, гірські велосипеди.

«ПВ» запитав у переможців про їхні враження. Одним із тих, кому цього вечора пощастило стати власником одного з десяти велобайків, став Денис Вовк. Ділячись враженнями, говорить: щастить нечасто, тому, вигравши велосипед, дуже здивувався і зрадів одночасно:
– Івана Купала святкую кожного року. Сюди прийшов уперше і, як виявилося, не дарма. Коли брав участь у конкурсі, навіть не міг подумати, що виграю вело. Дуже щасливий з цього приводу, адже тепер у мене є власний засіб пересування. Їздити на велосипеді дуже корисно. Та, окрім цього, тепер я зможу зекономити на проїзді у громадському транспорті.

Не приховує свого щастя від виграшу полтавка Алла. Цього вечора вона виграла невеликий подарунок – парасольку, проте, говорить, запам’ятає це свято надовго:
– Я щиро дякую Олександру Федоровичу за таке чудове, феєричне свято. Якщо чесно, на те, що щось виграю, навіть не сподівалась. Відпочивала собі та й усе. А тут так пощастило. Хоча це й не велосипед, але дуже-дуже приємно. Тепер кожного разу, коли йтиму відпочивати, з теплотою згадуватиму це чудове свято.

Серед тих, кому цього вечора посміхнулася удача, полтавка Тамара Гогохія. Результати розіграшу для неї стали більш ніж вдалими: спочатку вона виграла парасольку, а потім – велосипед!
– Не можу передати словами свого захоплення, – ділиться враженнями полтавка. – Так мені ще не щастило ніколи! За результатами розіграшу я виграла парасольку. Коли під час розіграшу велосипедів почула свій номер, не повірила власним вухам. Тепер я маю велосипед! Я дуже щаслива!

Цього вечора цінний подарунок отримала і полтавка Алла Цюпка. Саме вона виграла планшет:
– Чесно сказати, не сподівалася і не вірила, але отримала. Олександ-ру Федоровичу велике спасибі!

Учасниця свята Альона Карпенко також стала власницею одного з десяти велосипедів. Говорить: уже давно мріяла про двоколісного, і завдяки організаторам свята її бажання здійснилося:
– Я взагалі виступала та протягом усього дійства брала участь у різних конкурсах. За це мені давали флаєри. І один із них приніс велосипед.

А насправді я не очікувала.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 19.07.2016, 14:02521
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень