12 грудня 2018 • № 49 (1533)

Левченко — найтехнічніший боксер турніру пам’яті Кужельного

У Хмельницькому відбувся всеукраїнський турнір із боксу серед молоді, присвячений пам’яті видатного тренера Євгена Кужельного. Понад 100 спортсменів з різних областей країни декілька днів змагалася за почесний трофей. Крім грамот та медалей, боксери виборювали ще й право виступати на чемпіонатах Європи та світу в складі молодіжної збірної України.
Полтавську область представляли п’ятеро спортсменів, четверо з яких здобули нагороди різного ґатунку. У ваговій категорії до 69 кг. вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Анд-рій Агеєв програв перший бій, але кому – господарю турніру, майстру спорту Андрію Гулі, який і став чемпіоном! Вихованці ДЮСШ «Олімпійські надії» Євген Захарченко (до
56 кг) та Зоравор Петросян (до 60 кг) вибороли на турнірі бронзові нагороди. Хлопці тренуються у заслуженого тренера України та Молдови Олександра Скрипника. У ваговій категорії до 75 кг відбувся «полтавський» фінал, у якому зустрілися вихованці ОШВСМ Денис Левченко (тренери – заслужений тренер України Костянтин Семеняга та Станіслав Москаленко) і Євген Павловський (тренер – Віктор Чирочка). Переможцем цього поєдинку став Денис Левченко, який, окрім золотої медалі, ще отримав звання найтехнічнішого боксера турніру. Євген Павловський став срібним призером змагань.

Завдяки такому плідному виступу збірна Полтавської області посіла четверте місце в загальнокомандному заліку, маючи в активі золоту, срібну та дві бронзові медалі. Наші боксери досягли такого високого показника не кількістю, як інші області, а якістю.
Володимир Сулименко, 25.07.2016, 16:421205