21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Розсошенці й Горбанівка вперше відсвяткували День селаСвято було спільним, адже обидва населені пункти входять до складу Щербанівської сільської ради – унікального територіального об'єднання не лише на теренах Полтавщини, але й країни загалом. Адже це одна з найкрупніших за кількістю населення сільська рада в Україні. Вона об'єднує Щербані, Розсошенці, Горбанівку, Нижні Млини, Гору, Шмиглі й Тютюнники, де проживає загалом понад 11 тисяч чоловік – кожен шостий житель Полтавського району.

Односельців вітає сільський голова Ігор Процик.
Після того як торік сільським головою став Ігор Процик, тут значно пожвавилася культурно-масова робота. І ось нині Розсошенці й Горбанівка вперше спільно відсвяткували День села. Він почався хресною ходою від церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Горбанівці до святого джерела, де за переказами свого часу і було знайдено знамениту ікону Божої Матері Горбанівської. Очолив ходу архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП Федір.

А головні культурно-мистецькі заходи відбулися на майданчику біля Розсошенської гімназії. Тут працювало містечко майстрів, майстер-класи з вишивки бісером, плетіння тощо, була розгорнута фотовиставка з історії та сучасності Розсошенців і Горбанівки. Усі бажаючі могли поласувати й «польовою» кашею.

Зрештою всі зібралися біля імпровізованої сцени, де й відбулися головні урочистості. Серед почесних гостей свята були і голова Полтавської районної державної адміністрації Ігор Карімов, виконувач обов'язків голови районної ради Михайло Кононенко, депутати районної та сільської рад. Велику групу представників місцевої громади, активістів, учасників художньої самодіяльності, кращих учнів, спортсменів відзначено почесними грамотами, подяками та іншими відзнаками.

Кульмінацією урочистостей став святковий концерт. Окрім місцевих учасників художньої самодіяльності з Розсошенського та Щербанівського будинків культури, з Гори та Нижніх Млинів, учнів Розсошенської гімназії, сільчан вітали і наші відомі митці: Олена Білокінь, Сергій Зосимов, Вік-тор Ландар, Володимир Раковський, Олександр Телик. А завершилося дійство виступом «Живих барабанів» та святковим феєрверком.

Віталій Скобельський, 25.07.2016, 16:46965
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень